...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

League of Legends podsumowuje 2021

League of Legends

Nowy rok rozpoczął się na dobre, a Riot przygotował dla swoich graczy podsumowanie ich wyników w ubiegłych 12 miesiącach.

Podsumowania roku stają się coraz bardziej popularne i coraz więcej platform udostępnia użytkownikom podsumowanie ich działalności na przeróżnych portalach. Riot games postanowił dołączyć do popularnego trendu i przygotował dla użytkowników recap poprzedniego roku. Na graczy czekają takie statystyki jak liczba wygranych gier, ulubiona rola i wiele innych. Dodatkowo firma proponuje hashtag, pod którym można pochwalić się swoimi wynikami na Twitterze.
Jest to dość oryginalna inicjatywa, która dla wielu graczy może stanowić ciekawą odskocznię od samej gry, a dodatkowo wskazać elementy rozgrywki, nad którymi należy popracować.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF