...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

League of Legends: Wild Rift z harmonogramem na 2022 rok

LOL Wild Rift Roadmap

Riot Games wcześniej w styczniu ujawnił harmonogram turniejów w ich mobilnej grze League of Legends: Wild Rift. Już tego lata będzie można zobaczyć pierwsze oficjalne Mistrzostwa Świata.

Pierwszy oficjalny rok rozgrywek Wild Rift już wystartował. Od tygodnia śledzić można rozgrywki w lidze brazylijskiej, a następne turnieje rozpoczynać się będą już niebawem. Całość potrwa do maja. Riot twierdzi, że każda z lig regionalnych posiada własny styl i będzie unikalna.

Wild Rift Ligi
źródło: Riot Games

 

Pierwszy międzynarodowy turniej zobaczymy dopiero latem. Szanse na wyjazd będą miały 24 najlepsze drużyny z lig regionalnych, z których do głównego wydarzenia trafi tylko 8 z nich. W głównej części wydarzenie organizacje powalczą o tytuł Mistrza Świata.

W zeszłym roku największym wydarzeniem w Wild Rift było Horizon Cup. Zwyciężyła je chińska organizacja Da Kun Gaming. Cała pula nagród wynosiła wtedy 500 tys. dolarów.

 

 

Adam Daniluk