...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Legendarny raper łączy siły z organizacją esportową

Snopp Dogg Faze Clan

Organizacja esportowa Faze Clan poinformowała fanów o zawarciu nowej współpracy. Nową twarzą drużyny został raper Snopp Dogg.

Umowa zapewni uruchomienie programu pomocy społeczności FaZe, który wesprze młodych graczy. Współpraca została zaprezentowana podczas weekendu Super Bowl, w którym uczestniczyli członkowie FaZe Clanu. Organizacja również przekazała darowiznę dla młodzieżowej ligi futbolu amerykańskiego Snopp Dogga. Warto dodać, że raper ma na co dzień styczność z gamingiem. Jego transmisje można oglądać na Twitch.tv.

Raper jest najnowszym nabytkiem sieci talentów FaZe Clanu. W kontraktach drużyny widnieją tacy artyści jak Lil Yachty, Offset, a także sportowcy tacy jak LeBron James.

Organizacja przygotowała specjalny trailer zapowiadający dołączenie Snopp Dogga. Pojawia się tam pies charakteryzowany na postać rapera. Całość jest zwieńczona wstawkami z jego transmisji na żywo.

Adam Daniluk