...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Łukasz Stachowiak został nowym Country Managerem Bolt w Polsce

Bolt_Łukasz Stachowiak

Łukasz Stachowiak został Country Managerem Bolt, wiodącej platformy transportowej, w Polsce. Będzie odpowiadał za rozwój firmy i usług w kraju. Bolt jest Partnerem 10. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Wcześniej przez prawie 10 lat Łukasz Stachowiak był związany z WABCO, globalnym dostawcą systemów sterowania hamowaniem i innych zaawansowanych technologii pojazdów użytkowych. Pracował na różnych stanowiskach, w tym jako lider rozwoju biznesu i lider sprzedaży w regionie EMEA, prowadząc szeroko zakrojone projekty z obszaru rozwoju biznesu i sprzedaży, mające na celu rozwój biznesowy firmy.

Cieszymy się, że Łukasz poprowadzi polski oddział ku realizacji naszej globalnej wizji transformacji miejskiej mobilności. Jego wcześniejsze doświadczenia w rozwijaniu biznesu w skali regionalnej jest ogromną korzyścią dla operacji Bolt w Polsce. W związku z rozwojem naszego biznesu w obszarze ride-hailing uważam, że to doskonały czas, aby doświadczony manager poprowadził nasz zespół.

Roman Sysel, Regional Manager Central Europe w Bolt

Bolt jest jedną z najszybciej rozwijających się platform transportowych w Europie i Afryce z ponad 30 milionami pasażerów w 35 krajach. W 2020 Bolt rozszerzył działalność w Polsce – wprowadzając elektryczne hulajnogi do 6 miast i dostawy jedzenia z Bolt Food w Warszawie.

Dla mnie Bolt jest czymś więcej niż platformą transportową. Naszą misją jest zapewnić Polakom wygodne i przystępne cenowo sposoby na przemieszczanie się po mieście. Cieszę się, że mogę dołączyć do wyjątkowej grupy ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju Bolt w Polsce. Zaangażowanie w życie społeczne oraz kwestie, które go dotyczą sprawia, że Bolt jest miejscem, w którym chcę być. Liczę, że nadal będziemy wspólnie zapewniać naszym pasażerom atrakcyjne pod względem ceny przejazdy, a kierowcom satysfakcjonujące źródło dochodów.

Łukasz Stachowiak o swojej nowej roli

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF