...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Mateusz Kirstein, wiceprezes Dobro, rozstaje się ze studiem

Po ponad czterech latach współpracy, z końcem września, Mateusz Kirstein odchodzi z grupy Platige Image i domu produkcyjnego Dobro.  – Współtworzyłem Dobro od samego początku i bardzo się cieszę, że na trudnym rynku, w niespełna cztery lata udało nam się zbudować tak silną markę – charakterne studio, które jest w ścisłej czołówce domów produkcyjnych w Polsce […]

Po ponad czterech latach współpracy, z końcem września, Mateusz Kirstein odchodzi z grupy Platige Image i domu produkcyjnego Dobro. 

– Współtworzyłem Dobro od samego początku i bardzo się cieszę, że na trudnym rynku, w niespełna cztery lata udało nam się zbudować tak silną markę – charakterne studio, które jest w ścisłej czołówce domów produkcyjnych w Polsce – zarówno pod względem kreatywnym, jak i biznesowym. – podsumowuje Kirstein.  

– Ale dla mnie przyszedł czas na zmiany, postanowiłem zaangażować się w nowy projekt zawodowy. Będę trzymał kciuki za dalszy rozwój Dobro i całej grupy Platige – dodaje. Dobro sp. z o.o. jest wielokrotnie nagradzanym studiem produkcyjnym funkcjonującym w ramach grupy Platige Image (dobrofilms.com). Pracuje między innymi dla takich klientów jak McDonald’s, Jeronimo Martins, Canal+ czy T-Mobile. Współzałożycielem studia jest reżyser Sebastian Pańczyk. 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF