Mistrz Innowacyjnej Transformacji docenia liderów technologicznej zmiany [BRIEF PATRONUJE]
Misją inicjatywy Mistrz Innowacyjnej Transformacji jest promowanie liderów technologicznej transformacji w Polsce. Nagrodę przyznajemy firmom lub osobom, które w ciągu ostatnich trzech lat wdrożyły projekt oparty na nowych technologiach i w sposób istotny zwiększyły efektywność organizacyjną, rynkową lub miały pozytywny wpływ na środowisko i jakość życia. To już druga edycja konkursu. Pierwsza spotkała się z […]
Misją inicjatywy Mistrz Innowacyjnej Transformacji jest promowanie liderów technologicznej transformacji w Polsce. Nagrodę przyznajemy firmom lub osobom, które w ciągu ostatnich trzech lat wdrożyły projekt oparty na nowych technologiach i w sposób istotny zwiększyły efektywność organizacyjną, rynkową lub miały pozytywny wpływ na środowisko i jakość życia.
To już druga edycja konkursu. Pierwsza spotkała się z dużym zainteresowaniem – wpłynęły 54 zgłoszenia, a udział w konkursie wzięły największe firmy w Polsce. Wśród laureatów znalazły się taki firmy, jak CCC S.A, Alior Bank, IBM Polska, PZU czy też Bio Family.
Znalezienie się w gronie laureatów konkursu to znaczące wyróżnienie i możliwość zaprezentowania sukcesów firmy szerokiemu gronu światowych ekspertów, polskich przedsiębiorców i liderów cyfrowej transformacji. Podsumowanie konkursu i kongresu oraz prezentacja sylwetek zwycięzców zostaną opublikowane na łamach
magazynu „MIT Sloan Management Review Polska” i w innych mediach wspierających inicjatywę.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się na uroczystej gali podczas III Kongresu MIT Sloan Management Review, który odbędzie się 21-22 kwietnia 2021 r. Zwycięzców wyłoni Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą uznani eksperci i praktycy biznesu.
Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, opisanie projektu oraz wskazanie liderów transformacji, których firma chciałaby wyróżnić.
Harmonogram
do 01.03.2021 r. – nabór zgłoszeń w ramach pierwszego etapu konkursu
09-11.03 2021 r. – wstępna selekcja zgłoszonych projektów, którą przeprowadzi zespół
badawczy ICAN Institute
15-22.03.2021 r. – głosowanie członków Kapituły, podczas którego wyłonieni zostaną
laureaci konkursu
21.04.2021 r. – uroczyste wręczenie statuetek w konkursie
Kategorie nagród
Technologia i rynek
Kategoria, w której wyróżnimy projekty związane z transformacją technologiczną procesów mających istotny wpływ na rynek, klienta, otoczenie biznesowe. Projekty te mogą dotyczyć takich obszarów, jak: oferta produktowa, kanały komunikacji, sprzedaż, logistyka.
Technologia i organizacja
W ramach tej kategorii wyróżnimy projekty związane z transformacją technologiczną procesów wewnątrz organizacji, które znacząco poprawiły wskaźniki efektywności funkcjonowania firmy.
Odpowiedzialna technologia
Kategoria, w ramach której wyłonione zostaną najlepsze projekty związane z transformacją technologiczną w obszarze środowiska i społeczeństwa – takie, które w istotny sposób wpłynęły na otoczenie i poprawę jakości życia.
Jeden kandydat może być zgłoszony w jednej lub więcej niż jednej kategorii konkursowej.
Można również zgłosić więcej niż jeden projekt i wyróżnić więcej niż jednego lidera.
W ramach powyższych kategorii wyłonimy osoby lub firmy, które zyskają miano:
/ MISTRZA TRANSFORMACJI
właściciel firmy bądź prezes – osoba decyzyjna w nagrodzonym projekcie
/ MISTRZA WDROŻENIA
menedżer odpowiedzialny za wdrożenie nagrodzonego projektu
/ CYFROWEJ ORGANIZACJI
firma bądź zespół odpowiedzialne za wdrożenie nagrodzonego projektu.
BRIEF objął patronatem mediowym Konkurs oraz III Kongres MIT Sloan Management Review, który odbędzie się 21-22 kwietnia 2021 r. Serdecznie zapraszamy!