...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Mistrzostwa Pokemon Unite — znamy szczegóły

Pokemon Unite Championship

Pokemon Company podzieliło się szczegółami dotyczącymi nadchodzącego turnieju Pokemon Unite Championship Series 2022. Jest to zdecydowanie pierwszy, większy turniej w grze MOBA z uniwersum kieszonkowych stworów.

Zawody będą składać się z serii turniejów kwalifikacyjnych rozgrywanych co miesiąc, począwszy od lutego. Całość będzie zwieńczona wielkim finałem w Londynie. Przewidziana pula nagród ostatecznego turnieju w Anglii oscyluje w granicach miliona dolarów.

Kwalifikacje odbywać się będą w 7 regionach. Uczestniczyć w nich może każdy, kto skończył 16 lat (w niektórych regionach 18), założy pięcioosobową drużynę i zarejestruje ją na portalu Battlefly. Każdy z turniejów regionalnych zakończy się mistrzostwami regionalnymi pozwalającymi na wyjazd do Londynu. Pierwsze kwalifikacje odbędą się już 19 i 20 lutego.

Pokemon Unite to wydana w 2021 roku gra ze znanego uniwersum Pokemonów. Jest ona wariacją gry MOBA z dość dużym naciskiem na walkę między graczami. Dostępna jest na Nintendo Switch oraz systemy Android i IOS.

Adam Daniluk