...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

„Każdy dzień pracy jest dla nas jak pierwszy. Stale jesteśmy w gotowości”. Tomasz Ogrodzki, REDD [Ludzie 50tki]

Tomasz Ogrodzki Gala

Co przyczyniło się do sukcesu firmy Tomasza Ogrodzkiego? Który moment uważa w życiu za najbardziej kreatywnych i jakiej rady udzieliłby startującym przedsiębiorcom z własnego doświadczenia?

Co przyczyniło się do sukcesu Twojej firmy?

Zespół. Mamy niezwykły team, który myśli nowocześnie, szuka niestandardowych rozwiązań i pomysłów. Także odpowiedni moment na wdrążanie tego typu rozwiązania technologicznego. Trafiliśmy w punkt. Doświadczenie/wiedza o rynku/szerszy kąt widzenia problemu obecnego na danym rynku.

Który moment w życiu uważasz za najbardziej kreatywny i dlaczego?

Ten moment trwa od kilku lat i mam nadzieję, że jeszcze potrwa kilkanaście kolejnych 🙂 Jesteśmy wierni zasadzie „day one”. Każdy dzień pracy jest dla nas jak pierwszy. Stale jesteśmy w gotowości. Taki zastrzyk adrenaliny sprawia, że szybko robimy postępy.

Jakich rad udzieliłbyś startującym biznesom na podstawie własnego doświadczenia?

Działaj. Nie zatrzymuj się. Zmieniaj świat.


Tomasz_Ogrodzki Tomasz Ogrodzki, CEO @REDD Group. W wieku 12 lat na zlecenie taty zaprogramował pierwszą bazę nieruchomości. Dzisiaj tworzy i zarządza największym bankiem danych o budynkach komercyjnych w Centralnej Europie. Razem z zespołem REDD tworzy narzędzia big data, z których korzystają światowi liderzy branży, w tym CBRE, Cresa, Globalworth, Hines, EY, i Savills. Wyróżniony w rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie 2021.

 

 

partnerzy 50

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF