...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Outdoorowy poratunek – zaaplikuj go swojemu pracownikowi

Pandemiczna rzeczywistość będzie jeszcze na długo naszą codziennością. Jednak pomimo tej panującej nostalgii i przytłoczenia, które obserwujemy na każdym kroku wciąż chcemy dążyć do „normalności” – przeżywając i doświadczając nowych rzeczy.

Nasi pracodawcy świetnie radzą sobie z tymi potrzebami, uwzględniając w swojej polityce marketingowej i motywacyjnej – eventy outdoor, budując tym samym pozytywny PR firmy. Pracownicy nie tylko otrzymują szeroki wachlarz doznań, ale poprzez tego typu aktywności, dodatkowo wzmacniają więzi czy budują lojalność względem członów zespołu.  

Outdoor to event odbywający się na zewnątrz, na polu, czy jak kto woli na dworze, z wykorzystaniem naturalnej przestrzeni. W Polsce mamy wiele możliwości zorganizowania takiej imprezy, praktycznie o każdej porze roku. Nie ogranicza nas brak morza, jezior, gór czy lasów.  

Poniżej prezentujemy tylko niektóre wybrane aktywności oudoor, aby stały się one inspiracją do stworzenia własnej listy „do przeżycia”.

Póki zima…  

– skutery śnieżne – złapać dystans, prędkość i równowagę. Uwaga! żeby nie wypaść z trasy na zakrętach

– narty biegowe – wydawać by się mogło, że nie dla każdego, a jednak! Nawet mniej sprawny piechur ucieszy się z możliwości podkręcenia tempa przy zjazdach. I zdradzę, że na trasie w Obidowej (Śladem Olimpijczyków) można ścigać się z naszą mistrzynią – Justyną Kowalczyk.  

– narty skiturowe – dają większa niezależność, wyżej, dalej w teren. 

– snowtubing – zjazd na totalnie odjechanych pontonach po przygotowanej trasie, zazwyczaj w okolicy stoku  

– łyżwy – idealne na szybki skok w przerwie między pracą, może i ty skoczysz swojego toe loop’a? 

– wspinanie w lodzie – a może być jak Kukuczka, poczuć adrenalinę wbijając kolce raków coraz wyżej i wyżej…  instruktor zapozna Cię z całym ekwipunkiem (szpejem) wspinaczkowym i zagwarantuje bezpieczną zabawę! 

– hokej – a może poczuć się jak zawodnik, przywdziać całe „uzbrojenie” i wjechać pewny siebie na tafle lodu po punkt dla drużyny? 

 

A gdy wiosna nadejdzie i zacznie przeplatać się z latem:  

– rowery – czy elektryczne, czy górskie, przewiozą po urokliwym terenie.  Na dłuższy wyjazd koniecznie trzeba zahaczyć o szlaki Velo Czorsztyn, czy skorzystać z krótszych odcinków Velo Małopolska 

– żagle – pośpiewać szanty, czy pobujać pod żaglami? Dlaczego nie – sprzyja kreatywności! 

– windsurfing – złapać wiatr w żagle – dosłownie! 

– SUP – odprężająco dla równowagi, łapać endorfiny szczęścia prosto ze słońca! 

– kajaki – wciąż na czasie, przenoski niestraszne, kiedy płyniesz w teamie! 

– rafting – nie tylko dla odważnych, łap za wiosło i daj się ponieść falą Dunajca.  

– wspinanie w skale – tereny Jury Krakowsko – Częstochowskiej idealnie nadają się na piknik, ale i tam można spróbować wspinania, po co dusić się na hali wspinaczkowej?  

 

Na jesieni:  

– quady czy offroad – świetnie sprawdzi się do wyrzucenia z siebie negatywnych emocji. Gaz do dechy wszystko jest pod kontrolą!  

– trekking w górach – szlaki w Polsce są świetnie dostosowane zarówno do indywidualnych turystów jak i grup zorganizowanych. Na tych drugich, u wylotu doliny mogą czekać przewodnicy, którzy z chęcią przybliżą Wam otaczająca przyrodę. 

– a może jeszcze park linowy? – niektóre z nich działają do późnej jesieni, warto więc wybrać się na trasę bez tłumów w sezonie, a w nagrodę na koniec nie zapomnijcie skorzystać z tyrolki – długiego zjazdu w koronie drzew. 

 

Wciąż nie wiesz na co się zdecydować? Zawsze jest wyjście. Zacznij od góry realizować outdoorową listę krok po kroku, a nic Ci nie umknie, być może nawet odkryjesz nową pasję?  


Autorka: Agata Wawrzyniak

Cyrek Events to agencja eventowa, która powstała by łączyć dwie rzeczywistości: offline i online, zamiłowanie do nowych technologii i miłość do eventów. Wiemy, że coraz trudniej zaskoczyć czymś uczestników, dlatego uważnie śledzimy, (a czasem wyprzedzamy!) bieżące trendy, aby zapewnić naszym klientom niepowtarzalne doznania i efekt WOW! cyrekevents.com

Cyrek Events