...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

MK Cafe z nową kampanią od OMD i Timecode Film Production

MK Cafe Timecode Film Production

Od 1 do 30 kwietnia, trwa w telewizji kampania marki MK Cafe pod hasłem „Kawowe Vademecum MK Cafe”. Działania reklamowe oparte są na 3 spotach, przekazujących ciekawostki na temat różnych odmian kawy. Timecode Film Production jest Partnerem 10. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Animacje podkreślają zalety kawy MK Cafe Premium oraz MK Cafe Fresh. W przypadku tej ostatniej kierują na dedykowaną stronę mkfresh.pl, gdzie można kupić min. świeżo palone, autorskie mieszanki kaw lub kawy jednorodne z najsłynniejszych kawowych regionów świata, a także akcesoria i ekspres ciśnieniowy.

Założeniem kreatywnym spotów, było stworzenie przekazu „contentowego” – w formie ciekawostek, tak aby widz poznał bliżej właściwości kawy arabika i dzięki temu mógł jeszcze bardziej cieszyć się jej wyjątkowym smakiem i aromatem. 

 

Filmy powstały w oparciu o materiały własne MK Cafe oraz animacje i ujęcia stockowe. Ich realizacją zajął się dom produkcyjny Timecode Film Production, specjalizujący się w produkcji reklam, animacji i form branded content.

Za obsługę mediową i nadzór nad prawidłowym zrealizowaniem niestandardowej kampanii odpowiada dom mediowy OMD. Spoty emitowane są pomiędzy 1 a 30 kwietnia na kanałach grupy mediowej TVN/Discovery. 

Kampania „Kawowe Vademecum MK Cafe” powstała w 100% w warunkach pracy zdalnej. 


Źródło: informacja prasowa Timecode Film Production 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF