...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Najbardziej innowacyjna multimedialna instalacja promująca muzykę już od piątku w Warszawie

Już w ten weekend w Warszawie odbędzie się przedpremiera najnowszego albumu PRO8BL3M w formule niezwykłego wydarzenia, łączącego świat rzeczywisty i wirtualny. Twórcy zapraszają na podróż do świata cyfrowej dystopii, zanurzenia się w multisensorycznej instalacji i odsłuchu materiału z nowej płyty. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce łączące sztuki wizualne, muzykę i nowe technologie.

Tytułowy OUTPOST (eng. an outlying or frontier settlement) to fragment wirtualnego świata, osadzony w naszej rzeczywistości – wychodzący poza granice, który możemy fizycznie zwiedzić. Multisensoryczna i w pełni oparta na interakcji odbiorca-medium instalacja, oparta będzie w 100% na doświadczeniu wynikającym z obcowania z różnymi formami technologii.

Nowy wymiar promocji muzyki

Na kilka dni postindustrialna, niewykorzystywana do tej pory na projekty artystyczne, przestrzeń na warszawskiej Pradze, zmieni się w świat, gdzie granice pomiędzy tym, co cyfrowe a namacalne, staną się nieostre. Świetlno-dźwiękowy tunel działający na zmysły, pomieszczenie bez określonych granic i holograficzne symulatory rzeczywistości przeniosą gości do roku 2050. Czy VR wpływając na nasze zmysły, może trwale zmienić sposób, w jaki postrzegamy naszą rzeczywistość? Czy wszystkiego możemy doświadczyć cyfrowo? Która rzeczywistość będzie dominować w przyszłości? W jakim kierunku podąża nasza cywilizacja – cyfrowej utopii czy dystopii? Te pytania zadawali sobie twórcy instalacji wraz z duetem PRO8L3M. Teraz wspólnie zapraszają do świata, gdzie do zmysłów odbiorców przemawiać będą całkowicie nowym, wizualnym i cyfrowym językiem prezentacji muzyki. Finałem doświadczenia integrującym wrażenia dźwiękowe i wizualne będzie odsłuch nowego materiału duetu PRO8BL3M, album „Widmo”.

Za stworzenie OUTPOST – IN5TALAC7A odpowiadają wspólnie z duetem PRO8L3M: MELT, wielokrotnie nagradzane studio kreatywne, tworzące immersyjne doświadczenia na granicy świata rzeczywistego z wirtualnym i pomysłodawcy instalacji oraz OUTRAGE – agencja zajmująca się kreacją, produkcją i komunikacją niestandardowych projektów z obszaru rozrywki i kultury, integrująca je ze światem reklamy odpowiedzialna za kreację i komunikację wokół „WIDMO” LP.

OUTPOST – IN5TALAC7A – terminy wydarzenia:

22.02 – Piątek, godz.:  18:00, 20:00, 22:00

23.02 – Sobota, godz.:  18:00, 20:00, 22:00

24.02 – Niedziela, godz.:  18:00, 20:00, 22:00

25.02 – Poniedziałek, godz.: 19:00, 21:00

26.02 – Wtorek, godz.: 19:00, 21:00

 

Bilety dostępne są w sprzedaży poprzez platformę Going:

https://outpost.goingapp.pl/

Ceny biletów: 60 zł /70 zł/80 zł

 

Link do wydarzenia na Facebooku

Ważne informacje: Wstęp na OUTPOST – IN5TALAC7A możliwy jest dla osób pełnoletnich, które zakupią bilet w oficjalnej dystrybucji lub posiadają specjalne zaproszenie. Ponadto informujemy, że obecność na wydarzeniu wiąże się z ciągłym przebywaniem w strefie znacznego natężenia dźwięków, które mogą spowodować uszkodzenie słuchu, jak również w strefie działania świateł stroboskopowych i efektów laserowych, które mogą spowodować dolegliwości wzrokowe. Na szczególne niebezpieczeństwo narażone są kobiety w ciąży oraz osoby chore na epilepsję. Kupując bilet goście akceptują regulamin wydarzenia oraz zasady bezpieczeństwa.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF