...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Najnowszy Mi Band 7 – czym może się pochwalić ten zegarek?

Całkiem niedawno marka Xiaomi wypuściła na rynek swój nowy projekt, czyli Smart Band 7. Jest to już kolejna wersja jednego z najpopularniejszych gadżetów na świecie.

Przyda się wszystkim, którzy z chęcią dbają o swoje zdrowie, chcą być aktywni i utrzymywać swoje ciało w ruchu. Opaski fitness, takie jak Smart Band 7 to od lat standard u osób uprawiających sport. Pozwalają na skuteczny i jeszcze efektywniejszy trening. Jednak z roku na rok technologia idzie do przodu, a więc pojawiają się nowe wersje tych ciekawych urządzeń jeszcze doskonalsze i lepiej zoptymalizowane. Sprawdź, co potrafi najnowszy Smart Band od Xiaomi oraz czym może Cię zaskoczyć!

  1. Smart Band 7 – czym Cię zaskoczy?
  2. Funkcjonalne cechy najnowszej opaski od marki Xiaomi

Smart Band 7 – czym Cię zaskoczy?

Nowy zegarek smartwatch Xiaomi Mi Band 7 to produkt, który został wyposażony w wiele nowości. Użytkownik może cieszyć się większym i lepszym ekranem. Nowy, całkowicie przeprojektowany interfejs pozwala na to, aby opaska wyświetlała znacznie więcej cennych informacji. Najnowszy zegarek wspiera aż 110 trybów sportowych. Może z niego korzystać zarówno osoba, która jeździ na rowerze czy biega, jak i tak uprawiająca dość nietypowe dyscypliny, jak snowboard czy jazda na deskorolce bądź taniec towarzyski. Opaska od Xiaomi wspiera człowieka poprzez sensory mierzące tętno, zapotrzebowanie na tlen, natlenienie krwi oraz wiele więcej. Nowe kolory do wyboru to ogromna frajda dla osób, które szukają zmiany i chcą zamienić elegancką czerń na żywszy odcień.

Funkcjonalne cechy najnowszej opaski od marki Xiaomi

Jeśli zastanawiasz się, jak działa na Ciebie Twój trening oraz co zyskuje Twoje ciało, wystarczy zakupić najnowszy Xiaomi Mi Band 7. Posiada on opcję Efekt Treningu, która pozwala na sprawdzenie, jak człowiek radzi sobie podczas ćwiczeń anaerobowych oraz aerobowych. Odporność na wodę do 5ATM pozwala na wykorzystywanie zegarka podczas nurkowania i pływania. Smartband potrafi rozpoznać aż 4 style pływania, co znacznie poprawia jego skuteczność. Opaska informuje również o niższej saturacji, przez cały dzień śledzi Twoje tętno oraz monitoruje jakość Twojego snu. Wydajna bateria pozwala na bardzo długi czas pracy. Poza tymi funkcjami, może zaskoczyć Cię też stoperem, przypomnieniami o aktywności, latarką, trybem Nie przeszkadzać, informowaniem o połączeniach przychodzących, trybem cichym, możliwością odblokowania telefonu, informacją o pogodzie czy zegarem pomodoro, który znacznie ułatwia pracę i skupienie się na obowiązkach.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF