...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Najnowszy model smartfona Samsunga na rynku, czyli Samsung Galaxy S23 Ultra

Obecna ilość smartfonów na rynku wielu może być przytłaczać. Konsumenci do wyboru mają urządzenia wielu producentów posiadające najróżniejsze parametry. Są jednak premiery smartfonów których nie można przegapić. Warto zwrócić uwagę na najnowszą propozycję Samsunga, a mianowicie, modelu Galaxy S23 Ultra. Jest to model skierowany szczególnie dla tych, którzy oczekują od smartfona najwyższych standardów. Imponująca specyfikacja tego modelu Samsunga stawia go wysoko ponad konkurencją. Sprawdzi się zarówno jako urządzenie do gier, jak również znajdzie swoje zastosowanie w biznesie.

Co wyróżnia Samsunga Galaxy S23 Ultra?

Samsung Galaxy S23 Ultra specyfikacja – pierwszą zaletą modelu Ultra jest jego solidna, lecz smukła budowa. Dzięki temu użytkowanie smartfona jest niezwykle wygodne, a dzięki szkle hartowanym nie trzeba martwić się o pęknięcia. Urządzenie ponadto jest odporne na zachlapania dzięki spełnieniu normy pyłoszczelności i wodoszczelności IP68. Ekran S23 Ultra jest bardzo jasny i wyraźny co zwiększa komfort pracy. Istotnym elementem smartfona jest również jego rysik. W przeciwieństwie do urządzenia Samsung Galaxy S23, wyższy model Ultra posiada taki wielofunkcyjny rysik. Można za jego pomocą nie tylko wygodnie korzystać ze smartfona lub robić szybkie szkice. Pełni on również funkcję sterowania dedykowanymi aplikacjami, takimi jak aparat, poprzez gesty. S23 Ultra jest urządzeniem niezwykle wydajnym. Działa bardzo płynnie dzięki zastosowaniu wysokiej klasy procesora oraz imponującej ilości pamięci RAM. Oprócz tego głośnik urządzenia gwarantuje krystaliczny dźwięk, dzięki czemu można na nim wygodnie oglądać filmy i seriale. Samsung Galaxy S23 Ultra premiera – moment który wprowadza nową jakość smartfonów Android.

Aparat Samsunga Galaxy S23 Ultra

Zarówno jak w przypadku Samsunga Galaxy S23, model Ultra posiada znakomite aparaty. Jednakże w wyższej wersji Ultra dostępne jest więcej obiektywów co przekłada się na jeszcze wyższą jakość zdjęć i nagrań wideo. Zdjęcia robione przez ten smartfon wychodzą imponująco zarówno w świetle dziennym jak i w nocy. Dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów fotografować można różne obiekty. Samsung Galaxy S23 Ultra potrafi sfotografować nawet powierzchnię księżyca. Samsung Galaxy S23 Ultra premierę ma na początku 2023. Jest to bardzo solidna propozycja od Samsunga na ten rok.

Gdzie kupić Galaxy S23?

Czasy w których telefon kupowało się w stacjonarnym salonie powoli odchodzą w zapomnienie. Obecnie, klienci mogą bez wychodzenia z domu sprawdzić specyfikację Samsunga S23, lub porównać go z innymi modelami. Smartfony z Samsung Galaxy S23, Galaxy S23 Plus oraz Galaxy S23 Ultra można zakupić online w najlepszej cenie przedpremierowo korzystając z Ceneo.pl. Porównać tam można oferty wielu dostawców jak również zapoznać się z prawdziwymi opiniami użytkowników. Decydując się na kupno nowego smartfona, zwykle oczekujemy że będzie on służył jak najdłużej. Dlatego tak ważne jest przed zakupem zdobyć jak najwięcej informacji o urządzeniu aby ocenić czy będzie ono odpowiednie do indywidualnych potrzeb. Specyfikacja Samsunga Galaxy S23 zadowoli niejednego użytkownika. Niezależnie czy prowadzisz przedsiębiorstwo czy używasz smartfona w celach rozrywkowych, wybierając ten model ciężko będzie w przyszłości powrócić na urządzenia niższej klasy. Premiera Samsunga Galaxy S23 to moment przełomowy dla urządzeń z systemem Android. Warto skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej technologii i sprawdzić sobie lub bliskiej osobie taki smartfon za pośrednictwem internetu.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF