Najpozytywniejsza praca świata – wystartowała międzynarodowa kampania realizowana przez Grupę On Board Think Kong

Strona www kampanii

Grupa On Board Think Kong rozpoczęła działania promocyjne globalnej kampanii „Najpozytywniejsza praca świata”, w której odpowiada za kompleksową obsługę projektu.

Celem międzynarodowych działań realizowanych dla drukarni internetowej Chroma, jest znalezienie osoby, która wcieli się w rolę Menedżera Gwarancji Jakości podejmując najpozytywniejszą pracę świata. Za miesiąc  wykonywania obowiązków szczęśliwiec otrzyma pensję w wysokości 60 tys. zł.

Grupa On Board Think Kong odpowiada za całościową realizację działań promocyjnych, w tym za przygotowanie
i prowadzenie kampanii reklamowej, współpracę z influencerami, działania PR i social media w kanałach Facebook, YouTube i Twitter. Materiały graficzne oraz treści wizualne na potrzeby tego projektu opracował Team Kreatywny Grupy.

Grupa On Board Think Kong stworzyła także dedykowany akcji landing page https://najpozytywniejszapracaswiata.pl/ . Za jego pomocą, do 4 lutego, można zgłaszać chęć udziału w procesie rekrutacyjnym.

Kampania promocyjna realizowana będzie przez ok. 3 miesiące.  Wspierają ją także działania w blogosferze oraz
w polskich i zagranicznych serwisach rekrutacyjnych.

Autorami koncepcji kreatywnej jest team kreatywny współpracujący z agencją: Michał Berger i Tomasz Chojnacki.

 

On Board-ECCO Network to jedna z największych i najbardziej renomowanych firm doradczych z obszaru public relations w Polsce. Agencja jest częścią międzynarodowej sieci ECCO Network, obecnej w ponad 30 krajach i łącznie zatrudniającej ponad 1500 konsultantów w 50 biurach na całym świecie. On Board zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji, oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management, Issues Management oraz Public Affairs. Agencja jest członkiem Związku Firm Public Relations oraz partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Wielokrotnie była także laureatem nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze).

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF