...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nowe dostawy od Allegro

Zielone automaty Allegro

Z początkiem Listopada startuje nowy, szybki i ekologiczny sposób dostawy od Allegro.

Nowa marka logistyczna One by Allegro odpowiadać będzie za logistykę dostaw do zielonych automatów One Box, punktów odbioru One oraz obsługę zamówień dla sprzedawców w ramach One Fulfillment. Dostawy realizowane będą przy współpracy z UPS.

Na start projektu przygotowane zostało sześćset zielonych automatów, do końca roku według zapowiedzi będzie ich co najmniej trzy tysiące. Usługa na początku zadebiutuje w Warszawie, a w kolejnych dniach dołączać będą następne miasta m.in. Łódź, Poznań, Katowice, Wrocław i Toruń.

Dostawy do automatów One Box w większości realizowane będą już na następny dzień. Na początku z dostawy do nowych punktów skorzystać będzie można jedynie przy wybranych produktach. Znaleźć je można na dedykowanej karuzeli, na stronie Allegro lub w trakcie zakupów korzystając z filtra “Allegro One Box”. Najwygodniejszą formą odbioru paczki jest skorzystanie z aplikacji marki, która pozwoli na otwarcie skrytki z dostawą.

Zielone automaty to nie tylko wygoda dla klientów, ale również wspieranie naszej planety. Przy odebraniu pierwszej paczki, kupujący może nadać w automacie sprzęt elektroniczny, który zostanie poddany recyklingowi i zyska drugie życie. Dodatkowo po każdej dziesiątej odebranej paczce (a do końca bieżącego roku już po trzeciej) platforma posadzi w imieniu klienta drzewko ze spersonalizowaną dedykacja.


Źródło: Allegro

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF