...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nowe otwarcie w IHG

lodis X ihg

Wraz z końcem roku nadchodzi czas na ogłoszenia noworocznych planów. Co przygotowało Illuminar Gaming wraz z Lodis?

Współpraca między Illuminar Gaming a Lodis trwa już od jakiegoś czasu. Teraz pora na rozszerzenie kooperacji o działania na polu operacyjnym.

Wraz z końcem rundy zasadniczej PLE Illuminar Gaming zacieśnia współpracę z organizacją Lodis by illuminar, która w chwili obecnej pełni zaplecze kadrowe i projektowe dla IHG. Jest to kolejny etap reorganizacji całej firmy w roku 2021 oraz trzonu esportowego opartego na dywizjach CS:GO oraz League of Legends. Od teraz w trakcie bieżącej działalności operacyjnej położony zostanie nacisk na wspólną działalność marketingową i wzajemną promocję, rozwój talentów e-sportowych oraz aktywne poszukiwanie projektów biznesowych pod marką Illuminar Gaming. LODIS by Illuminar pozostaje nadal odrębną organizacją esportową z pełnym wsparciem całego zaplecza IHG. Trzon esportowy połączonych organizacji pozostaje bez zmian z Fryderykiem „Veggiem” Koziołem jako Head of Esports w Illuminar Gaming. Wzmocnienie organizacji w sferze funkcji wsparcia ma na celu dynamiczny rozwój projektów sponsorskich z obecnymi i nowymi partnerami w nadchodzącym roku. Priorytetem Illuminar Gaming pozostaje zrównoważony rozwój esportowy i finansowy skutkujący powrotem do czołówki krajowych i europejskich organizacji w ciągu najbliższych dwóch lat.

Łukasz Marcinowski CFO

Na temat rozszerzenia współpracy wypowiedział się również Head of Esports w Illuminar oraz CEO Lodis.

To już ponad pół roku współpracy Lodis i Illuminar! Pamiętam jak obdzwoniłem organizacje z drugiej dywizji Ultraligii, aby rozpocząć ponownie projekt akademii i udało się trafić na Wojtka – rozmowa poszła bardzo dobrze, a reszta to już jak historia. Teraz zacieśniamy współpracę jeszcze bardziej i razem będziemy pracować nad organizacjami nie tylko w kwestiach doradczych ale też codziennych. Wspólna kadra Illuminar wzrasta oficjalnie dwukrotnie dzięki temu połączeniu i osobiście nie mogę doczekać się zlecaniu nowych tasków tym kotom. Czy raczej Misiom!

Fryderyk “Veggie” Kozioł, Head of Esports w Illuminar

To połączenie to zasługa graczy i staffu który robi kawał dobrej roboty w Lodis. Współpraca z Illuminar od samego początku idzie super i pozwoliła nam wejść poziom wyżej. Duże wsparcie na wielu płaszczyznach dało świetne efekty a dużo planów przed nami! Looking forward.

Wojciech „Prezes” Łopiński, CEO Lodis

Wygląda na to, że w Illuminar Gaming szykuje się dużo zmian, a organizacja zaczyna poważnie przygotowywać się na nowy rok, a strategia rozwoju jednej z najbardziej kultowych drużyn w naszym kraju zakłada powrót do esportowej czołówki. Jak informuje zarząd więcej o współpracy pomiędzy Illuminar i Lodis dowiemy się już wkrótce.

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF