...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Oponeo.pl zwycięzcą w rankingu SEO

Raport SEO

Znamy już wyniki rankingu „Liderzy e-commerce. Raport SEO 2020”, który wyłonił 20 najlepszych firm e-commerce w dziewięciu najważniejszych branżach. W kategorii motoryzacja zwycięzcą okazała się firma Oponeo.pl, która osiągnęła 803 752 szacunkowego ruchu. Jak wskazuje Wojciech Topolewski, Dyrektor Marketingu w grupie Oponeo, najważniejsza jest elastyczność i szybkie reagowanie na wydarzenia.

Agencja Mayko już po raz szósty opublikowała ranking „Liderzy e-commerce. Raport SEO 2020”. Firma Oponeo.pl zajęła pierwsze miejsce w kategorii motoryzacja, dzięki osiągnięciu 803 752 szacunkowego, organicznego ruchu w wyszukiwaniu Google w 2020 roku. Strona dystrybutora opon uzyskała także najlepszy wynik wykorzystania słów rankujących w TOP 3, które w tekstach znalazły się 23 645 razy.

2020 to był rok nieprzewidywalny, a jednocześnie okres wzmożonej aktywności internetowej. Tym bardziej cieszymy się, że ponownie zostaliśmy wyróżnieni 1. miejscem w tak konkurencyjnej branży. Drogą do sukcesu w SEO, a zarazem naszym sekretem, po raz kolejny okazał się zgrany zespół specjalistów, którzy nieustanie analizują zmiany w trendach i rozwijają pod ich kątem swoje umiejętności.

Wojciech Topolewski, Dyrektor Marketingu w Oponeo.pl S.A.

Ranking „Liderzy e-commerce. Raport SEO 2020” został opracowany na podstawie danych z narzędzia SEMSTORM, służącego do śledzenia działań serwisów. Analizą objęto ponad 3000 sklepów, których wyniki podzielono na 9 kategorii w zależności od branż, w jakich funkcjonują. Najważniejszym kryterium oceniania była średnia szacunkowego ruchu z naturalnych wyników wyszukiwania Google.

Pełny raport wraz z komentarzami ekspertów jest dostępny na stronie marketingwsieci.pl


Źródło: Oponeo.pl

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF