...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Poczuj przyszłość na własnej skórze! Jutronauci już 9 grudnia w Warsaw Spire.

Na wydarzeniu będącym finałem kilkumiesięcznej akcji promującej innowacyjność i przedsiębiorczość będzie można posłuchać m.in. Sebastiana Kulczyka, Tomasza Opasińskiego czy Aleksandry Przegalińskiej; w części wystawienniczej doświadczyć technologii jutra na własnej skórze, zaś w części warsztatowej wspólnie z jutronautami – wizjonerami, innowatorami działającymi w obszarach architektury, designu, biznesu, nauki, nowych technologii – opracować rozwiązania na najbardziej palące […]

Na wydarzeniu będącym finałem kilkumiesięcznej akcji promującej innowacyjność i przedsiębiorczość będzie można posłuchać m.in. Sebastiana Kulczyka, Tomasza Opasińskiego czy Aleksandry Przegalińskiej; w części wystawienniczej doświadczyć technologii jutra na własnej skórze, zaś w części warsztatowej wspólnie z jutronautami – wizjonerami, innowatorami działającymi w obszarach architektury, designu, biznesu, nauki, nowych technologii – opracować rozwiązania na najbardziej palące problemy współczesnego świata.

Otwarci na ludzi i na świat. Marzyciele, odkrywcy i architekci naszej przyszłości. Inspirują i zarażają entuzjazmem, bo tak właśnie zmieniają świat. Z głową w chmurach, ale z sercem na dłoni. To właśnie nasi Jutronauci. Jedenastu wspaniałych, którzy przez kilka ostatnich miesięcy zachęcali do rywalizacji na marzenia i pomysły jakich świat nie widział – mówi Sebastian Kulczyk, CEO Kulczyk Investments, partner projektu.

W trakcie wydarzenia m.in.:
1. Część merytoryczna, w której o przyszłości opowiedzą m.in. Sebastian Kulczyk, Aleksandra Przegalińska, Tomasz Opasiński, Kamil Kulesza i Magdalena Stobińska,
2. Część warsztatowa dla dzieci i dla dorosłych, którą poprowadzą Jan Dąbrowski (Akademia L. Koźmińskigo), Rafał Stefański, Digital University,
3. Przestrzeń wystawiennicza, w której zobaczycie przyszłość, m.in.: Versabox, Hyper Poland, Photon, Mashambas.

🎟 Zapraszamy całe rodziny, wejście za darmo ale wymagana rejestracja online: https://jutronauci.evenea.pl

👉 Wszystkie informacje o wydarzeniu znajdziecie tutaj: https://jutronauci.evenea.pl

👥 Organizator: Gazeta Wyborcza, Partner: Kulczyk Investments, Patron Medialny: Tok FM


Jeremi Jak – założyciel i Managing Director Public Space – Instytutu Komunikacji i Taktyk Wzrostu. Ekspert ds. komunikacji i taktyk wzrostu. Od wielu lat pracuje z polskimi MŚP (w tym ze startupami), inwestorami oraz międzynarodowymi markami nad ich komunikacją i wizerunkiem (pośród klientów m.in. Arkley VC, LAWMORE, uav robotics). Posiada praktycznie doświadczenie na rynkach azjatyckich, gdzie pracował dla największej azjatyckiej konferencji technologicznej – Techsauce Global Summit. Współzałożyciel i członek rady nadzorczej Polish-Israeli Startups Foundation.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF