...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Podium w konkursie Eventex dla Endorfina Events!

endo-Tmobile

Agencja endorfina events została nagrodzona w 10 edycji konkursu Eventex zdobywając brąz za projekt T-Mobile #5G_LAB. Endorfina Events jest partnerem 10. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Każdego roku jury Eventex Awards – największego globalnego konkursu dla branży eventowej – wyróżnia najlepsze realizacje, doświadczenie oraz dostawców na świecie.

Chciałbym pogratulować i podziękować wszystkim uczestnikom za niekończące się inspiracje i innowacje, które wnoszą do naszej branży – czujemy się zaszczyceni, że możemy uznać ich za najlepszych! Będziemy nadal wspierać społeczność profesjonalistów tej branży różnymi inicjatywami i działaniami 

Ovanes Ovanessian, współzałożyciel Eventex Awards

Endorfina Events
źródło: Endorfina Events

Nagrody Eventex są znane przede wszystkim ze swojego świetnego jury i rzetelnego procesu wyłaniania zwycięzców, w którym zgłoszenia oceniane są na bazie osiągnięć, zamiast porównawczo względem innych prac. Tym bardziej jest to zarówno dla agencji, jak i firmy T- Mobile Polska wartościowa nagroda pokazująca, że partnerskie podejście i pełna współpraca pozwalają osiągać międzynarodowe sukcesy.

Projekt trwał w dniach od 8 -31 grudnia 2018 roku. Dzięki niemu odwiedzający mogli się przekonać, czym jest i jakie korzyści niesie ze sobą sieć 5G. Strefa została zbudowana na warszawskim placu Defilad, a jej zadaniem było zaprezentowanie zmian, jakie za sprawą sieci 5G wejdą w każdą dziedzinę naszego życia.

Jednak nie sama bryła i wykorzystane do jej budowy technologie były atrakcją dla zwiedzających. Były to również rozwiązania edukacyjne oparte na rozszerzonej rzeczywistości (AR) i mappingu 3D, dzięki którym można było doświadczyć jak sieć 5G może ułatwić codzienne życie. Co najważniejsze strefa #5G_LAB była pierwszym miejscem, gdzie uruchomiona została polska sieć 5G. Wykorzystanie technologii wirtualnej rzeczywistości (VR) pozwoliło odwiedzającym wybrać się na wycieczkę, w trakcie której zaprezentowano możliwości i zastosowania superszybkiej sieci oraz to, jak może wyglądać inteligentne miasto przyszłości.

Agencja endorfina events odpowiedzialna była za całość realizacji, począwszy od zapewnienia lokalizacji w centrum miasta, stworzenia konstrukcji strefy oraz jej wyglądu. Wszystkie przykłady wykorzystania 5G wewnątrz strefy oraz materiały edukacyjne i wiedzę merytoryczną dostarczyła firma T-Mobile Polska.

Eventex2020-Certificates-fordesigner_working2
źródło: Endorfina Events

Kilka interesujących statystyk:

• W tym roku najwięcej nagród trafiło do USA – 34 trofea, a następnie Rosja z 29 trofeami, Wielka Brytania z 27 trofeami, Włochy z 20 trofeami, Holandia z 15 trofeami i Niemcy z 14 trofeami
• Agencjami, które zdobyły najwięcej trofeów, są Triumph Group International z 9 nagrodami, Melco Resorts & Entertainment oraz The Embassy – OIC z 7 nagrodami oraz Xsaga, MarketEmotion i Kenes Group – z 6 trofeami każda
• Marki, których wydarzenia otrzymały najwięcej nagród, to: KLM Royal Dutch Airlines i Turkcell, obie z 6 nagrodami, a następnie Google, Virgin Galactic, Philips, BMW, Nestle, American Express, BMW, The Dutch Railways, FACC AG

Źródło: Endorfina Events

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF