...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Pomagając osobom starszym kreujesz własną przyszłość

Każdy z nas będzie w podeszłym wieku, nie wszyscy jednak zdołają finansowo zabezpieczyć swoją przyszłość. Również w naszym najbliższym otoczeniu są osoby samotne, opuszczone i pozbawione wsparcia. Fundacja Sue Ryder od lat wspiera domy opieki dla osób starszych. Dołącz do Fundacji Sue Ryder. Razem można więcej.

Fundacja Sue Ryder jest organizacją pożytku publicznego. Oznacza to, że każdy z nas może wesprzeć jej działalność – wypełniając deklarację podatkową. W poprzednich latach zebrane przez Fundacje środki posłużyły między innymi do: wyremontowania pomieszczeń kuchennych w Domu Pomocy Społecznej w Psarskim, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego dla Domu Pomocy Społecznej w Kałkowie –Godowie, wyposażenia specjalistycznego samochodu do przewozu chorych osób z hospicjum domowego w Bydgoszczy, jednocześnie wspierając inne projekty takie jak chociażby Fundusz „Pierwszy Krok” – wspierający osoby niepełnosprawne po wypadkach czy budowę i wyposażenie ośrodków rehabilitacyjnych w Bydgoszczy, Białymstoku i Helenowie.

Fundacja łączy w sobie historię, teraźniejszość i przyszłość, różne kraje i różne kultury.  Założycielka i patronka Fundacji – Sue Ryder, z krwi – Brytyjka, sercem i z wyboru – Polka.  Od momentu rozpoczęcia współpracy z Cichociemnymi zawsze wspierała Polskę i Polaków. Par Anglii, Lady Ryder of Warsaw, niestrudzenie pomagała wszystkim,  którzy pomocy potrzebowali. Tylko w Polsce wybudowała ponad 30 domów opieki,  hospicjów i oddziałów szpitalnych. Założyła Fundację swojego imienia, powierzając jej kontynuację swej misji – pomocy chorym, samotnym, niezaradnym.

W październiku 2016 r. w Warszawie zostało otwarte Muzeum Sue Ryder. Miejsce, które przybliżając osobę Sue Ryder, jednocześnie upamiętnia historię Polski oraz początek wielkiej charytatywnej misji Lady Ryder of Warsaw.

Pomóż Fundacji pomagać innym. Przekaż swój 1 % (KRS 0000191184). Więcej informacji na fundacjasueryder.pl.

::

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF