...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Santander Consumer Multirent uruchamia spółkę z usługą finansowania używanych samochodów

dealer samochodowy

Grupa Santander uzupełnia swoje usługi w zakresie finansowania samochodów. Oferta Santander Consumer Financal Solutions (SCFS) umożliwi zakup pojazdów dla osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

Spółkę powołało Sandtander Consumer Multirent. Na start SCFS zaproponuje klientom indywidualnym pożyczkę na zakup używanych samochodów, bez zabezpieczenia w postaci wpisu do dowodu rejestracyjnego czy cesji z polisy AC. Prowadzi to do zmniejszenia kosztów, a przede wszystkim do minimalizacji czynności po stronie klienta zainteresowanego zakupem auta z rynku wtórnego w porównaniu np. z kredytem samochodowym.

Oferta spółki jest już dostępna u partnerów sprzedaży Santander Consumer Multirent — w komisach i u dealerów samochodowych. Kolejnym krokiem będzie wprowadzenie usług do AutoSalonu, czyli platformy sprzedaży samochodów prowadzonej przez Santander Consumer Multirent.

Adam Daniluk