...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Sebastian Hejnowski został Szefem Regionu Wschodniego EMEA w grupie SEC Newgate

SEC Newgate, globalna grupa zajmująca się komunikacją strategiczną, badaniami oraz rzecznictwem, ogłosiła nową strukturę organizacyjną. Globalny zespół kierowniczy wyższego szczebla obejmie zarządzanie nad regionami Ameryki Północnej, Ameryki Środkowej i Południowej, zachodniego i wschodniego EMEA i APAC. Celem powołanego zespołu jest dążenie do realizacji ambitnych planów dotyczących międzynarodowego rozwoju sieci.

Do nowych szefów regionów należą:

Sebastian Hejnowski, CEO SEC Newgate CEE, który został Szefem Regionu Wschodniego EMEA, obejmującego kraje Europy Środkowo-Wschodniej, Bałkany i Zatokę Perską;

Emma Kane, CEO SEC Newgate UK i zastępca CEO Grupy, która została mianowana Szefem Regionu Zachodniego EMEA (obejmującego Brukselę, Francję, Niemcy, Włochy, Holandię, Hiszpanię i Wielką Brytanię);

Jon Silvan, partner założyciel i dyrektor generalny Global Strategy Group oraz Jefrey Pollock, partner założyciel i prezes Global Strategy Group, którzy zostali współprzewodniczącymi regionu Ameryki Północnej SEC Newgate;

Brian Tyson, CEO SEC Newgate Australia i zastępca CEO Grupy, który pozostaje szefem regionu APAC, obejmującego Australię, Wielkie Chiny i Singapur.
Piąty region, obejmujący Amerykę Środkową i Południową, będzie tymczasowo zarządzany przez CEO Grupy, Fiorenzo Tagliabue.

– Nasza nowa strategia jest skoncentrowana na wzroście organicznym i umiędzynarodowieniu działalności Grupy. Decyzja o przyjęciu dodatkowej warstwy zarządczej w globalnej strukturze przełoży się na zwiększenie naszej efektywności operacyjnej i docelowo przyniesie korzyści zarówno naszym klientom, jak i pracownikom na całym świecie – powiedział CEO SEC Newgate, Fiorenzo Tagliabue. – Powołane kierownictwo wyższego szczebla będzie odpowiedzialne za przyspieszanie procesu osiągnięcia pozycji międzynarodowego lidera w zakresie prowadzonej przez nas działalności.

Nowe stanowiska kierownicze będą podlegać bezpośrednio CEO Grupy. Szefowie regionów będą odpowiedzialni za wyszukiwanie nowych możliwości biznesowych i tworzenie inicjatyw koordynacji biznesowej, identyfikację oraz rozwój talentów, integrację w ramach międzynarodowej działalności oraz wsparcie we wdrażaniu projektu optymalizacji biznesowej SEC Newgate rozpoczętego pod koniec 2022 roku.

– Menedżerowie, którzy zostali dziś mianowani – i którym chciałbym podziękować za gotowość do przyjęcia dodatkowej pracy i obowiązków – są doświadczonymi członkami naszej organizacji i wnieśli znaczący wkład w nasz rozwój. Oczekuję, że w niedalekiej przyszłości powołam kolejnego szefa regionu Ameryki Środkowej i Południowej – dodał CEO SEC Newgate, Fiorenzo Tagliabue.

Nowa struktura zostanie ponownie zweryfikowana pod koniec 2024 roku.

***
Według rankingu PRovoke 2023 (TOP 250) SEC Newgate to 21. największa grupa komunikacyjna na świecie i jedna z 30 najszybciej rozwijających się. Od czasu zdobycia tych tytułów, SEC Newgate znacznie zwiększyło swoją obecność w Ameryce Południowej i Środkowej poprzez zakup większościowego pakietu udziałów w Another, grupie z siedzibą w Meksyku, zatrudniającej ponad 225 pracowników. W Polsce działa regionalny hub Grupy, SEC Newgate CEE.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF