...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Słodki sukces polskiej firmy

chałwa

Polska spółka Unitop zakończyła rok z ogromnym wzrostem sprzedaży. Chałwa i sezamki cieszą się ogromną popularnością również poza Polską.

Pomimo pandemii, ciężkiego okresu dla przedsiębiorców oraz wzrostu kosztów produkcji firma Unitop osiągnęła wzrost sprzedaży o 40 procent w czwartym kwartale 2021 roku! Również ich marka — Amki TO GO podwoiła sprzedaż sezamków. Dobre wyniki w czwartym kwartale są wynikiem świąt. Ich oferta w tym okresie miała bardzo duże zainteresowanie.

Unitop działa nie tylko w Polsce. Ich produkty można kupić również w 40 innych krajach, również poza Europą. Firma świetnie reaguje na potrzeby klientów. Do obiegu trafiają produkty w nowych odsłonach, a specjalnie dla młodszych konsumentów wprowadzono wersje słodyczy Amki TO GO bez dodatku cukru.

Marek Moczulski

Dane dotyczące sprzedaży potwierdzają naszą skuteczność na polskim rynku. Jesteśmy wiodącym producentem chałwy i sezamków w Polsce. Planujemy dalszy rozwój na rodzimym rynku. Wygrywamy przede wszystkim jakością oferowanych produktów. Nasza chałwa od zawsze jest wyrabiana ręcznie. Na jej smak j jakość wpływają odpowiedni surowiec, jego proporcje, a także sam proces produkcyjny. Rozwijamy ofertę i wkrótce na rynku pojawią się aż 10 nowości.

Marek Moczulski, prezes Unitop

 

 

 

 

 

Adam Daniluk