...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Słuchawki bezprzewodowe JBL – TOP 4 modele warte uwagi

Wygoda korzystania ze słuchawek bezprzewodowych jest mocnym argumentem za tym, by postawić na sprzęt, w którym nie ograniczają nas kable. Szukając odpowiedniego urządzenia, dobrze zacząć od sprawdzonych producentów, oferujących rozsądne cenowo rozwiązania dla miłośników muzyki. Do takich firm z pewnością należy JBL - w ofercie czekają nowoczesne, świetnie zaprojektowane słuchawki - zarówno bezprzewodowe, jak i na przewodzie.

 

Dobrze jest odnotować, że JBL myśli również o młodszych użytkownikach, oferując kolorowe, przykuwające wzrok produkty, zaprojektowane specjalnie dla dzieci.

Gdy postanowimy wymienić aktualne słuchawki, wśród modeli JBL zawsze znajdziemy coś interesującego – także wówczas, gdy postanowimy zainwestować w słuchawki bezprzewodowe.

Słuchawki bez kabla – dlaczego warto?

Jeszcze kilka lat temu, słuchawki bezprzewodowe były drogie i stanowiły raczej ciekawostkę, a nie powszechny wybór. Z czasem, producenci zaczęli obniżać ceny produktów, dopracowywać je i oferować bardzo zróżnicowany wybór. Dzisiaj w modelach bezprzewodowych mogą przebierać zarówno miłośnicy słuchawek nausznych, jak i dousznych lub dokanałowych.

Dlaczego warto postawić na rozwiązanie bez kabli? Powodów jest wiele – pora przyjrzeć się najważniejszym z nich.

  • Wygoda – swoboda ruchu jest nieoceniona, gdy nie ograniczają nas kable. Zmieniając rodzaj słuchawek z przewodowych na bezprzewodowe, szybko to dostrzeżemy.
  • Lekkość – słuchawki bezprzewodowe zwykle są lekkie. Wybierając model douszny lub dokanałowy, ich ciężar niemal nie będzie odczuwalny. Poprawia to znacznie komfort korzystania z tego rodzaju sprzętu.
  • Łatwość przenoszenia – słuchawki bez kabli łatwiej przenosić, dodatkowo nie tracąc czasu na rozplątywanie przewodów.
  • Możliwość słuchania w dowolnej pozycji – na leżąco, na siedząco, idąc lub biegnąc – brak ograniczeń w postaci kabli pozwala na więcej swobody.

To ważne argumenty na rzecz przestawienia się na słuchawki bez kabli. W ofercie JBL znajdziemy kilka ciekawych modeli – w tym takie, które zostały stworzone specjalnie dla najmłodszych użytkowników!

Bezprzewodowe modele JBL – jakie słuchawki wybrać?

Przed zakupem dobrze uważnie porównać specyfikację poszczególnych sprzętów. Oczywiście, najważniejsza decyzją będzie zorientowanie się, czy bardziej odpowiadają nam słuchawki nauszne czy douszne lub dokanałowe. Zwykle będziemy sięgać po rozwiązania, jakie już znamy – chociaż są osoby, dla których wymiana sprzętu była okazją do spróbowania czegoś nowego.

Które słuchawki JBL będą dobrym wyborem? Przyszła pora na wskazanie konkretnych modeli.

  • Słuchawki bezprzewodowe JBL Live Pro 2 TWS Czarny – słuchawki True Wireless, co oznacza, że prawa i lewa słuchawka działa niezależnie. Model ten ma wbudowaną aktywną redukcję szumów ANC oraz mikrofon. Czas pracy wynosi do 40 godzin (10 godzin pracy słuchawek i 30 godzin zapasu energii w etui ładującym). Dzięki szybkiemu ładowaniu, w zaledwie kwadrans naładujemy słuchawki na tyle, by służyły nam przez kolejne 4 godziny. Słuchawki mają wbudowany system 6 mikrofonów z technologią formowania wiązki, która redukuje szumy i hałasy – wszystko po to, by rozmowy mogły przebiegać bez żadnych zakłóceń.
  • Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510 BT Lawendowy – dobrze oceniany, budżetowy model, dostępny w kilku wpadających w oko kolorach. To nauszne słuchawki, które na jednym ładowaniu mogą pracować do 40 godzin. Wielofunkcyjny przycisk zapewnia szybki i łatwy dostęp do Siri i Asystenta Google.
  • Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 710BT Biały – kolejny model odznaczający się świetnym designem. To słuchawki wokółuszne, które gwarantują maksymalny komfort korzystania i jednocześnie pozwalają zanurzyć się w doskonałej jakości dźwięku. Na pełnym naładowaniu akumulatora, słuchawki mogą pracować nawet do 50 godzin.
  • Słuchawki JBL JR 310 BT Niebieski – propozycja dla najmłodszych, którym z pewnością przypadnie do gustu wyjątkowa kolorystyka. Rodzice docenią zaś zaprojektowanie sprzętu tak, by chronić słuch dzieci. Cała konstrukcja jest miękka i komfortowa – wszystko po to, by najmłodsi użytkownicy mogli korzystać z urządzenia wtedy, kiedy mają taką potrzebę. Na jednym ładowaniu, słuchawki mogą pracować do 30 godzin.

Słuchawki bezprzewodowe JBL w sklepie MediaMarkt cieszą się powodzeniem i zbierają pozytywne recenzje. Nic dziwnego – to dobrej jakości, przemyślany i wyróżniający się designem sprzęt w bardzo dobrej cenie. Dobrze porównać poszczególne rodzaje słuchawek i przeczytać opinie, które pomogą dokonać ostatecznego wyboru!

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF