...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Snow Music Show!

Snow Music Show to wyjazd na narty, w którym łączymy muzykę i sport w jednym miejscu, to impreza dla ludzi z pasją do nart i dobrej zabawy. O sportowe emocje dba firma BFC, która od 1992 roku organizuje narciarskie wyjazdy do Włoch.

Początek grudnia to idealny czas aby rozgrzać się na cały sezon 2015/2016. Jeśli już jesteście zmęczeni brakiem słonecznego światła to zapraszamy na śnieżno – słoneczną terapię do Madonny Di Campiglio – jednego z najbardziej znanych kurortów narciarskich we włoskich Dolomitach, położony na wysokości 1550 m jest jednym z najważniejszych kompleksów narciarskich we Włoszech. 57 wyciągów, 150 km doskonale przygotowanych tras, 50000m2 Snow Parków…. Zaczynacie się pakować? Doskonale.

Na miejscu poza śniegiem, który już dla was zorganizowaliśmy, czeka was mnóstwo sportowych atrakcji – zajęcia z instruktorami, szkolenia w grupach, treningi na tyczkach. Dbamy też o odpowiedni poziom hormonu rywalizacji – na koniec wyjazdu dla wszystkich uczestników organizowane są zawody w slalomie gigancie o puchar BFC z bardzo cennymi nagrodami! To wszystko w ciągu dnia…a popołudniu i wieczorami…bawimy się każdego dnia podczas Apres Ski oraz w zaprzyjaźnionych włoskich klubach przy dźwiękach serwowanych przez topowe nazwiska sceny klubowej i koncertowej. 
Za tegoroczną oprawę SMS odpowiada Portobello Group, które tworzy program artystyczny m.in. tak dużych wydarzeń jak Lotto Music w Zatoce Sztuki. Oznacza to, że musicie zacząć pracować nad kondycją już dziś, bo czeka was niesamowicie intensywny czas!


Jednym z artystów tegorocznego SMSa jest TOM NOVY. Ekscentryczny hedonista, zgryźliwy komentator, samozwańczy enfant terrible sceny muzyki tanecznej. Jest jednym z najważniejszych członków niemieckiej i międzynarodowej sceny muzycznej. Zza oceanu przylecą też do nas FAST & FRANK z FUN LOVIN CRIMINALS ze swoim autorskim projektem Radio Riddler. Panowie specjalizują się w reggae’owej obróbce znanych utworów równie znanych artystów. Miksują, śpiewają, nagrywają m.in. Adele, Coldplay, Rihanna, Bruno Mars, Dr. Dre and Snoop Dogg. Ostatnio mieli przyjemność supportować zespół UB40 w ich amerykańskiej trasie.


Znad wód ale bałtyckich pojawi się 2 wyśmienitych artystów. SŁAWEK JASKUŁKE – jeden z najciekawszych pianistów jazzowych średniego pokolenia. Improwizator, kompozytor muzyki fortepianowej, orkiestrowej, teatralnej i filmowej. Ma za sobą występy na największych scenach muzycznych i festiwalach jazzowych. Jest twórcą projektu “Chopin na pięć fortepianów” prezentowanego premierowo na Światowej Wystawie EXPO w Shanghaju. ROBERT SOCHACKI, który malarstwem zajmuje się od zawsze – studiując je na Gdańskiej ASP, a następie jako scenograf teatralny oraz twórca happeningów. Obecnie jako malarz video tworzy głównie wielkoformatowe projekcje. Jego prace z natury dynamiczne i ulotne prezentowane były w galeriach, podczas wydarzeń artystycznych zarówno w Polsce jak i na świecie oraz na festiwalach muzycznych. Wspólnie ze Sławkiem stworzą audiowizualny spektakl w samym centrum Madonny Di Campiglio.

W skład silnej grupy wspierającej działania muzyczne całego tygodnia wchodzą MC JACOB, SEB SKALSKI, RICARDO, NOZ, ROS, SHAMBALAYA, PAPA GOLDEN SHOT. 
Partnerami Snow Music Show są: Miasto SOPOT, THE VIEW Warsaw, Zatoka Sztuki. 
Śpieszcie się i wcale nie powoli! Liczba miejsc jest niestety ograniczona!

Szczegóły imprezy na: www.snowmusicshow.pl

FB: https://www.facebook.com/SnowMusicShow

Partnerami projektu są: SOPOT, The View Warsaw, Zatoka Sztuki, iMe.
Patroni Medialni: Radio Zet Chilli, BRIEF, PARTY, Viva Moda, Muno.pl, Biletomat.pl, WP.pl 


Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF