...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Sprawdzona metoda na zmniejszenie ryzyka obstawiając u bukmachera Fortuna

zaklady bez ryzyka cashback

Nie trzeba być ekspertem bukmacherskim, żeby kojarzyć firmę bukmacherską Fortuna, która działa na naszym rynku od ponad 20 lat. Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie zaistniała w Polsce już w 1996 roku i jest to jeden z najstarszych i najpopularniejszych bukmacherów. Przedsiębiorstwo posiada ponad 500 punktów stacjonarnych, a prawdziwy przełom nastąpił 23 stycznia 2012 roku dzięki uzyskaniu licencji Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności w Internecie. Bukmacher oferuje nowym graczom liczne atrakcyjne promocje, w tym bonus powitalny do 2220 PLN.

Co otrzymamy, rejestrując nowe konto w Fortunie? Jaki jest kod promocyjny Fortuna? Firma przygotowała trzy główne benefity, które powinny zainteresować każdego użytkownika. Pierwszy z nich to oczywiście bonus od pierwszej wpłaty wynoszący 100% do 2000 zł. Druga promocja to popularny freebet o wartości 20 zł w postaci 2800 punktów FKP. W tym artykule skupimy się na trzecim bonusie – cashback.

Co to jest zakład bez ryzyka (casback)?

Obstawianie spotkań zawsze wiąże się z ryzykiem utraty środków, jeśli nasze zdarzenia nie okażą się trafnymi. Bukmacherzy wpadli na bardzo dobry pomysł wprowadzenia do oferty promocyjnej zakładu bez ryzyka, który gwarantuje zwrot środków w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu. W zakładzie bez ryzyka istnieją dwie możliwości rozliczania. Najczęściej firmy bukmacherskie nie dają graczom nic za darmo, dlatego zwrot środków wpada na konto bonusowe. Następnie czeka nas kilkukrotny obrót w celu wypłacenia pieniędzy na konto depozytowe. Rzadziej zdarza się, że nietrafione pierwsze typowanie w promocji cashback daje możliwość zwrotu środków bezpośrednio na nasze konto gracza.

W takim przypadku jest to 100% brak ryzyka, jeśli nie dopisze nam szczęście. Ta forma promocji jest bardzo popularna, ponieważ nowi gracze, którzy nie czują się pewnie w typowaniu spotkań, dostają szansę na pomyłkę przy pierwszym kuponie. Dodatkowo mamy świadomość, że nasz pierwszy zakład może być ryzykowniejszy, a co za tym idzie, potencjalna wygrana będzie wyższa. Warto również wiedzieć, że nie wszystkie firmy oferują 100% zwrot stawki, dlatego przed rejestracją konta proponujemy zaznajomić się z regulaminem. W Polsce obowiązuje również 12% podatek, który musimy uwzględnić przy ewentualnych zwrotach.

Fortuna – zakład bez ryzyka

Cashback w Fortunie to jeden z trzech podstawowych bonusów powitalnych. Obstawianie i korzystanie z promocji jest dostępne tylko i wyłącznie po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Fortuna przygotowała dla nowych użytkowników funkcję „szybkiej rejestracji”, która trwa dosłownie dwie minuty. Dane, które będziemy musieli uzupełnić to: pseudonim, hasło (najlepiej bardzo skomplikowane), kod PIN, adres e-mail, imię, nazwisko, telefon komórkowy i PESEL. Następnie musimy potwierdzić, że mamy ukończone 18 lat i nasze wpłacane środki pochodzą z legalnego źródła.

Po zarejestrowaniu i aktywowaniu konta będziemy mogli wpłacić nasz pierwszy depozyt. Co prawda bonus od pierwszej wpłaty wynosi 100% do 2000 zł, jednak zakład bez ryzyka (cashback) to maksymalny całkowity zwrot środków do 200 zł. Jeśli podczas wypełniania formularza wpiszemy specjalny kod promocyjny „TYPERVIP”, to uzyskamy dodatkowe 10 zł, co da nam razem 210 PLN na typowanie pierwszych wydarzeń sportowych. Wpłat możemy dokonywać za pomocą kilku metod płatności, a są to:

  • karta VISA/Mastercard
  • BLIK
  • przelew bankowy
  • PayU
  • tpay

Minimalna wpłata w przypadku wszystkich metod wynosi 1 zł, a maksymalna 100 000 zł.

Fortuna zakład bez ryzyka – zasady obrotu

W przypadku poprawnego wytypowania spotkań na pierwszym kuponie cała wygrana trafi na nasze konto depozytowe. Pieniądze będziemy mogli od razu wypłacić na konto bankowe lub wykorzystać na dalszą grę. Jeżeli zakład okaże się przegrany, to zwrot środków na konto bonusowe nastąpi w ciągu trzech dni.

Bukmacher Fortuna jest liderem wśród pozostałych firm bukmacherskich, jeśli chodzi o łatwość obrotu bonusem cashback. Przed wypłatą wystarczy 1-krotny obrót na kuponie z dowolnym kursem i ilością zdarzeń. Należy pamiętać, że w promocji nie biorą udziału sporty wirtualne i gry karciane.


Źródło: zawodtyper.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF