...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Startuje Red Bull Solo Q – największy na świecie turniej 1vs1 w League of Legends

Już dziś startują zapisy do 3. edycji wyjątkowego turnieju League of Legends. Uczestnicy zmierzą się w pojedynkach 1vs1, by rozstrzygnąć, kto z nich ma największe indywidualne umiejętności. Zwycięzca polskiej edycji Red Bull Solo Q zagwarantuje sobie udział w międzynarodowych rozgrywkach, podczas których powalczy o tytuł mistrza świata.

Red Bull Solo Q to turniej w League of Legends, w którym rozgrywka toczy się w wyjątkowym formacie. Uczestnicy turnieju rywalizują w pojedynkach 1vs1. Aby zwyciężyć, należy spełnić jeden z trzech warunków:

  • zdobyć „First Blood!”
  • zniszczyć wieżę przeciwnika
  • osiągnąć 100 CS (creep score)

Zawodnicy będą sprawdzać swoje umiejętności na górnej alejce Summoner’s Rift, zwanej TOP Lane. Aby zwyciężyć, gracze będą musieli wykazać się doskonałym wyczuciem postaci, doświadczeniem w grze, a także znajomością strategii i sprytem.

W Polsce odbędą się 4 turnieje kwalifikacyjne. Czterech graczy, którzy wygrają poszczególne turnieje, zagwarantuje sobie miejsce w wielkim finale, który odbędzie się 4 września 2022. Zwycięzca krajowych rozgrywek będzie reprezentował Polskę na międzynarodowych rozgrywkach, gdzie zmierzy się z najlepszymi graczami z innych krajów. Walka toczyć będzie się nie tylko o nagrody pieniężne i rzeczowe, ale również o tytuł mistrza świata Red Bull Solo Q.

Harmonogram tegorocznych rozgrywek:

  • I kwalifikacje – 19 sierpnia
  • II kwalifikacje – 21 sierpnia
  • III kwalifikacje – 23 sierpnia
  • IV kwalifikacje – 28 sierpnia
  • Krajowy finał – 4 września

Turniej organizowany jest we wsparciu partnerów: Logitech G, AOC, AMD, Garmin.

Pierwsze kwalifikacje w Polsce odbywają się 19 sierpnia. Zapisy są już otwarte! Nie zwlekaj i zgłoś się już teraz!

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF