...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Takie niespodzianki to ja lubię! Prezenty na wiosnę w aplikacji Mój Orange

Moj Orange aplikacja prezenty

Poza wiosennymi promocjami w pakietach Orange Love czy Planach Mobilnych, Orange przygotował dla swoich klientów cotygodniowe niespodzianki. Każdy użytkownik aplikacji Mój Orange, zyskuje co środę atrakcyjny prezent zupełnie za darmo. Orange docenia wszystkich użytkowników aplikacji i zachęca tych, którzy jeszcze jej nie znają do pobrania i skorzystania z jej najnowszej, praktycznej i bardzo intuicyjnej wersji.

Aplikacja Mój Orange cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów Orange i codziennie przybywa więcej jej użytkowników. Aplikacja w najnowszej wersji 5.0 jest praktyczna, przejrzysta i łatwo się po niej porusza. Zaprogramowana jest, tak by użytkownikom maksymalnie ułatwić i umożliwić samodzielne załatwianie swoich spraw dotyczących usług.

Wystarczy raz zarejestrować konto w aplikacji, aby bezpiecznie i szybko po zalogowaniu e-mailem mieć dostęp do wszystkich informacji o swoich usługach i produktach. Można też skorzystać z opcji szybkiego podglądu, który daje dostęp do podstawowych informacji o numerze.

W aplikacji Mój Orange w prosty i wygodny sposób, bez oczekiwania w kolejkach w salonie i na infolinii można samemu załatwić większość spraw związanych ze swoimi usługami. Aplikacja umożliwia zarządzanie pakietami w ramach wszystkich usług dostępnych na danym koncie, opłacenie faktur, doładowanie konta w ofercie Orange na kartę, płacąc BLIKIEM lub kartą płatniczą, kontrolowanie rachunku, a także zakupy w sklepie online. Klienci biznesowi mogą szybko opłacić rachunki za usługi, a także samodzielnie dopasować abonament do swojej działalności. Ponadto, użytkownicy aplikacji jako pierwsi otrzymują informacje o nowych ofertach i promocjach, w tym również o… niespodziankach, które Orange przygotowało na zachętę dla nowych użytkowników i w podziękowaniu za dotychczasowe korzystanie z aplikacji.

Środa z Mój Orange – co środę nowy prezent do odebrania

Na klientów Orange w każdą środę czeka w aplikacji Mój Orange nowy prezent do odebrania. Co to będzie? Za każdym razem coś innego, m.in darmowe gigabajty danych, promocje na usługi dodatkowe, zniżki na urządzenia, a także oferty specjalne u partnerów współpracujących z Orange. Co w kolejną środę? Sprawdźcie sami na orange.pl/mo.

Aby otrzymać prezent, należy pobrać najnowszą wersję aplikacji Mój Orange, zalogować się adresem e-mail, a następnie wejść w zakładkę „Dla Ciebie”. Co środę pojawi się w niej nowy upominek, który można odebrać w ciągu 7 dni, klikając tylko „Odbierz nagrodę”. Użytkownicy starej aplikacji, by odebrać nagrodę, powinni zaktualizować wcześniej aplikację do wersji 5.25.X. Jeśli na danym koncie jest więcej niż jeden numer, to w danym tygodniu w akcji może wziąć udział tylko jeden z nich, wskazany przy odbieraniu nagrody.

Pomaganie nigdy nie było prostsze

Użytkownicy aplikacji nie tylko odbierają cykliczne prezenty, ale i sami – z poziomu aplikacji mogą pomagać innym, włączając się do akcji Pomagajmy Gigabajtami. Wzięcie udziału w akcji spowoduje, że niewykorzystane dotąd gigabajty nie zostaną zmarnowane, a będą wspierać konkretny, szczytny cel. Realizacja celu jest uzależniona od ilości przekazanych GB. Klienci, którzy wezmą udział w akcji będą mogli na bieżąco sprawdzać ile GB już przekazali, a także będą mieli podgląd na sumę wszystkich uzbieranych GB. Kiedy ilość wymaganych gigabajtów zostanie osiągnięta, założony cel charytatywny będzie zrealizowany. W tej edycji jest to 100 tabletów z darmowym dostępem do internetu na 2 lata dla rodzinnych domów dziecka, będących pod opieką Fundacji Polki Mogą Wszystko. Współorganizatorem akcji jest Fundacja Orange, która sponsoruje niezbędny sprzęt. Jak można przyłączyć się do akcji? Wystarczy wejść w zakładkę „Dla Ciebie” i włączyć opcję „Pomagaj swoimi GB”.

By dowiedzieć się więcej o promocji dotyczącej aplikacji Mój Orange, wejdź na: www.orange.pl/mo.


Źródło: Orange

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF