...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Lenovo uznane za Markę Godną Zaufania

Teamwork Lenovo

Magazyn My Company Polska po raz szósty ogłosił zwycięzców badania, które na jego zlecenie przeprowadziła firma Kantar Polska. W plebiscycie wzięło udział ponad 20 000 przedstawicieli sektora MŚP – od prezesów po dyrektorów i właścicieli firm. Dzięki głosom reprezentantów firm z całej Polski Lenovo zajęło pierwsze miejsce w kategorii Komputer osobisty.

Zaufanie to kluczowa wartość w relacjach biznesowych. Ponieważ udzielanie długofalowego wsparcia dla rozwoju działalności naszych klientów jest dla Lenovo priorytetem, to tym bardziej cieszy nas otrzymane wyróżnienie. Jest to dla nas dowód, że podejmowane przez nas działania osiągają zamierzony skutek.

Wojciech Zaskórski, General Manager Lenovo Polska

Ankietowani udzielali spontanicznej odpowiedzi na pytanie, jaka marka w każdej spośród 25 kategorii cieszy się ich największym zaufaniem. Wszystkie pytania dotyczące marek były otwarte. Nagrody zostały uroczyście wręczone podczas gali, która odbyła się 29 kwietnia 2021 roku. Nagranie z gali można zobaczyć pod tym linkiem.

Stale poszukujemy innowacji, które pomogą firmom sprostać nowym wyzwaniom w dynamicznie zmieniającym się środowisku – zarówno poprzez rozwój kompleksowej oferty rozwiązań technologicznych oraz urządzeń dla biznesu, jak i proaktywne podejście do spełniania potrzeb naszych klientów.

Wojciech Zaskórski, General Manager Lenovo Polska


Źródło: Lenovo Polska 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF