...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

TikTok otwiera przestrzeń coworkingową na plaży!

W okresie wakacyjnym, od lipca do sierpnia, na campingu MoloSurf w Jastarni działać będzie specjalna strefa coworkingowa Work&Talk by TikTok. W ten sposób platforma odpowiada na silny trend workation tworząc przestrzeń do pracy i rozwoju własnego biznesu.

TikTok jest platformą otwartą dla wszystkich, inkluzywną i dającą przestrzeń oraz narzędzia do rozwoju, ekspresji oraz wyrażania siebie – także na poziomie biznesowym. Tworząc przestrzeń coworkingową, TikTok chce nie tylko stworzyć komfortowe warunki do pracy, ale także zapewnić miejsce pełne inspiracji i kreatywności, wcielając w życie wartości stojące za swoją marką.

Jak wynika z tegorocznego globalnego raportu o pracy hybrydowej, opracowanego przez Jabra, możliwość decydowania o miejscu pracy ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie, satysfakcję i produktywność. Niezależność w wyborze miejsca pracy jest szczególnie ważna dla przedstawicieli pokolenia Z. Autorzy raportu stwierdzają, że 64 proc. przedstawicieli tej grupy uważa, że ich „biurem” jest laptop, zestaw słuchawkowy i dobre połączenie z Internetem.

Strefa coworkingowa TikToka, zlokalizowana na terenie kampingu MoloSurf w Jastarni, odpowiada na te potrzeby – wyposażona jest w szybką sieć wifi, wygodne biurka, przestrzeń do odbycia rozmowy czy spotkania online, a także ekrany i kody QR, które dają zastrzyk inspiracji i kierują do case studies i trendujących video na platformie TikTok. Strefa oferuje przestrzeń do pracy dla nawet 25 osób na raz.

Dodatkowo w strefie można spotkać się z pracownikami TikToka, porozmawiać o potencjale platformy w rozwoju biznesu i marki, a raz w tygodniu posłuchać krótkich wystąpień ekspertów, podczas których poruszą tematy takie jak kreatywność, różnorodność, brand safety. Spotkania z serii TikTok Talks będą odbywały się w każdy czwartek o godzinie 16.

Strona internetowa projektu: https://workandtalk.splashthat.com/


źródło: TikTok

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF