...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Trwa XIII edycja konkursu „Innowator Mazowsza” [BRIEF PATRONUJE]

Innowacyjna Firma

Innowacyjne Firmy i Innowacyjnych Naukowców z województwa mazowieckiego zapraszamy do udziału w XIII edycji konkursu „Innowator Mazowsza”.

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie młodych talentów pośród naukowców i firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które opracowały i wdrożyły innowacyjne  rozwiązania w regionie Mazowsza.

Łączna pula nagród to aż 113 tys. zł.

Zgłoszenia do konkursu odbywają się za pomocą formularzy, dostępnych pod adresem:  innowatormazowsza2021.pl

Nabór wniosków trwa do 7.09.2021 r.  

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach: Innowacyjna Firma oraz Innowacyjny  Naukowiec.

Źródło: Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Do wygrania są również atrakcyjne nagrody od Partnerów Konkursu m.in.: voucher na studia  na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego; konsultacje merytoryczne z  pracownikami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie; studia podyplomowe i warsztaty z  zespołem Centrum Transferu Wiedzy w SWPS, voucher na studia podyplomowe w Collegium  Civitas, program preinkubacji ufundowany dla trzech zespołów od Politechniki  Warszawskiej; usługi doradcze o wartości 10 000 zł od Agritech Hub; indywidualny 6- miesięczny mentoring biznesowy od Youth Business Poland.

Idea Konkursu polega na wspieraniu i promowaniu roli innowacyjności w rozwoju  gospodarczym regionu i zdobywaniu kompetencji opartych na nowoczesnych technologiach.

Tematyka konkursu obejmuje innowacje techniczne (produktowe i procesowe),  organizacyjne, marketingowe i inne o potencjalnej wartości gospodarczej, które mogą̨ znaleźć  zastosowanie w codziennej praktyce. Udział w konkursie to również niepowtarzalna okazja do  czerpania inspiracji i nawiązania współpracy pomiędzy środowiskiem nauki i biznesu.

W konkursie “Innowator Mazowsza” doceniane są firmy, które skutecznie dopasowują się do  zmian i potrzeb otoczenia poprzez rozszerzanie działalności i tworzenie nowych produktów  oraz naukowcy, których prace doktorskie są istotne dla rozwoju gospodarki. Tworzenie  nowych usług i koncepcji, generowanie i doskonalenie pomysłów, adaptacja do zmieniającej  się rzeczywistości to nieodłączne elementy pracy każdego przedsiębiorcy i naukowca.

Organizatorem konkursu jest Samorząd Województwa Mazowieckiego, który od lat  podejmuje szereg inicjatyw, służących rozwojowi innowacji, będących przestrzenią do  kształcenia i nagradzania najbardziej kreatywnych przedsiębiorców i naukowców. Więcej informacji o dotychczasowych działaniach można znaleźć na stronie  https://innowacyjni.mazovia.pl/

Wykonawcą tej edycji konkursu jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet, która kompleksowo wspiera przedsiębiorczość poprzez rozwijanie społeczności zawodowej,  inicjowanie programów akceleracyjnych i biznesowych, popularyzowanie sieci biznesu i  instrumentów finansowania dla startupów. Więcej o Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet na  stronie https://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/

Partnerzy: Uniwersytet Warszawski Wydział Zarządzania, Politechnika Warszawska, Szkoła  Główna Handlowa w Warszawie, SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, Collegium  Civitas, Agritech Hub, Youth Business Poland, Koleje Mazowieckie, Urząd Miasta  Stołecznego Warszawy.

Patroni: Gazeta MSP, Biznes2biznes, Mam Startup, Business Woman & Life, Fintek, NMS  Magiel, Dla Studenta, Brief, Radio Pałacc, Radio Kampus, Brain Embassy, Design Thinking  Institute, Black Swan Prestige, Centrum Nauki Kopernik.


Źródło: Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF