...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

W jaki sposób oprogramowanie dla kancelarii może zwiększyć efektywność pracy?

w-jaki-sposob-oprogramowanie-dla-kancelarii-moze-zwiekszyc-efektywnosc-pracyy

Kancelaria prawnicza to forma działalności, w której odpowiednia organizacja pracy i efektywność wykonywanych zadań ma kluczowe znaczenia. W końcu to właśnie te czynniki są odpowiedzialne za uzyskanie odpowiedniej przewagi konkurencyjnej w tak agresywnej branży, jaką jest branża prawnicza. Czy istnieje możliwość zwiększenia efektywności wykonywanych procesów biznesowych kancelarii prawniczej? Owszem, dzięki oprogramowaniu Amberlo. Jak tego dokonać?

Sprawne zarządzanie sprawami i zadaniami

Sprawy i zlecenia to podstawa działalności każdej kancelarii prawniczej. To właśnie na wygranych sprawach każda firma z branży prawniczej buduje swoją reputację i może zwiększać rynki zbytu. A w jaki sposób kancelaria prawnicza buduje swój wizerunek na wśród klientów? Perfekcyjną organizacją pracy oraz sprawnym zarządzaniem sprawami.

Oprogramowanie Amberlo to idealne rozwiązanie zarówno dla prawników pracujących na własny rachunek, jak i dla dużych firm prawniczych, które każdego miesiąca realizują kilkadziesiąt spraw. Program Amberlo ułatwia zarządzanie sprawami, umożliwia przeglądanie ich z poziomu jednego widoku, a także dostarcza pełni informacji o pracownikach przypisanych do konkretnej sprawy, jej statusie oraz zadaniach, które w przyszłości mają zostać wykonane w celu jej zakończenia. Zarządzanie sprawami Amberlo gwarantuje świetną organizację pracy i wysoką efektywność wywiązywania się z wszelkich zobowiązań.

Możliwość dostępu do aplikacji z poziomu różnych urządzeń

Amberlo to program, który daje nam możliwość wykorzystania swojego potencjału nie tylko z poziomu komputera czy laptopa. Tak naprawdę Amberlo możemy wykorzystywać również na tabletach i smartfonach. Daje nam to ogromny potencjał do szybkiego zweryfikowania statusu danej sprawy nawet na drugim końcu świata. Wystarczy dostęp do internetu i aplikacja Amberlo.

Amberlo działa na wszystkich ogólnodostępnych systemach operacyjnych, co umożliwia wykorzystanie programu Amberlo bez względu markę naszego urządzenia. Kancelaria działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Microsoft lub Mac? Żaden problem. To samo tyczy się urządzeń mobilnych – oprogramowanie może być uruchomione na urządzeniach z Andriodem, jak i iOS.

Ułatwienia w obszarze obiegu dokumentów prawniczych i generowaniu faktur

Żadna kancelaria prawnicza nie może obejść się bez świetnie zorganizowanego systemu obiegu dokumentów. Amberlo umożliwia zdalne gromadzenie całej dokumentacji prawniczej w chmurze, co wpływa na bezpieczeństwo wrażliwych danych, ale również na łatwość dostępu do nich. Każdy pracownik z dostępem do aplikacji Amberlo może w łatwy sposób, wyszukując konkretną sprawę, przejrzeć całą dostępną dokumentację z poziomu dostępnego urządzenia.

Co więcej, oprogramowanie dla kancelarii prawnych Amberlo pozwala na generowanie faktur, dzięki czemu proces regulowania płatności będzie znacznie bardziej ułatwiony. Amberlo to oprogramowanie, które ułatwia działalność kancelarii prawniczej na praktycznie każdym etapie jej aktywności.

Integracja z popularnymi systemami

W obecnych czasach wykorzystanie nowoczesnych narzędzi informatycznych znacznie ułatwia pracę nad dużymi projektami, ale też usprawnia procesy organizacyjne wewnątrz kancelarii prawniczej. Dlatego też tak chętnie wykorzystuje się pakiet narzędzi Office czy Google.

Amberlo to oprogramowanie, które zapewnia nam pełną integrację z najczęściej wykorzystywanymi systemami i narzędziami biurowymi. Nasza kancelaria posiada skrzynkę pocztową na Gmail? To żaden problem! Z łatwością możemy zintegrować pocztę e-mail z Aberlo, dzięki czemu wszystkie wiadomości mogą zostać automatycznie zaczytane w naszej aplikacji i odwrotnie, z poziomu aplikacji Ambelo możemy tworzyć wiadomości e-mail, i wysyłać je do wszystkich zainteresowanych klientów bądź stron sprawy prawniczej.

w-jaki-sposob-oprogramowanie-dla-kancelarii-moze-zwiekszyc-efektywnosc-pracy

Dostęp do całej bazy klientów

Kancelaria prawnicza nie mogłaby istnieć i realizować swoich podstawowych zadań, gdyby nie klienci i partnerzy biznesowi. Amberlo umożliwia dostęp do zaawansowanego modułu CRM, który zawiera wszystkie najważniejsze informacje o naszych klientach – ich dane osobowe, dane kontaktowe, dane płatności oraz historię współpracy.

Tak rozbudowany system CRM, który jest wbudowany w Amberlo, sprawia, że nigdy nie będziemy mieli problemu z uzyskaniem kontaktu z naszymi klientami zawsze wtedy, kiedy jest to niezbędne. 


Źródło: Amberlo

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF