...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

W te święta nie musisz zostawać sam – wsparcie dla osób samotnych oferuje portal GrupaWsparcia.pl

GrupaWsparcia w święta pomoc

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najbardziej wyczekiwany okres w roku. Czas spędzony w gronie najbliższych to okres spokoju, wyciszenia oraz nadziei, które przynieść może Nowy Rok. Niestety nie dla wszystkich. Dla wielu osób święta to czas smutku i samotności. Dzięki portalowi GrupaWsparcia.pl będzie można poczuć bliskość drugiej osoby oraz spędzić wspólnie ten czas nie wychodząc z domu. W te święta nikt nie musi zostać sam. Jakub Juszczyk, pomysłodawca portalu GrupaWsparcia.pl jest laureatem rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Samotnie w Święta

Poczucie, że jest ktoś z kim można porozmawiać, wspólnie spędzić czas nabiera jeszcze większego znaczenia w okresie świątecznym. Święta Bożego Narodzenia to czas dla wielu osób wyjątkowy. Czas spędzony w rodzinnym gronie i miłej atmosferze. Święta to moment, w którym wiele spraw odchodzi na drugi plan po to, aby móc je przeżyć z innymi. Bliskość drugiego człowieka w tym czasie jest niezmiernie istotna.

Niestety nie wszyscy mają taką możliwość. Dla takich osób święta najczęściej kojarzą się z nieprzyjemnym i trudnym okresem. Przeżywanie w samotności Świąt u wielu osób rodzi wiele złych emocji, wspomnień i jeszcze bardziej konfrontuje z tym, czego im brakuje, za czym tęsknią.

Dlatego bardzo ważne jest by w okresie przesilenia zimowego znaleźć osobę, z którą będzie można przeżyć czas razem. Nawet jeśli miałoby to być wirtualnie, to zawsze świadomość, że ktoś jest, że z kimś można porozmawiać, sprawia, że nadchodzący czas świąt nie wypełni jedynie smutek.

Jakub Juszczyk, pomysłodawca portalu GrupaWsparcia.pl

Gdzie szukać wsparcia podczas świąt?

Portal GrupaWsparcia.pl należący do Fundacji ADRA Polska jest przestrzenią, która łączy wiele osób o różnym doświadczeniu, historii życia, i jak najbardziej jest to miejsce, gdzie można znaleźć drugą osobę, która zmaga się z podobnymi trudnościami. Jest to także odpowiednie miejsce do poszukania innych, którzy będą spędzać święta samotnie by w tym okresie wzajemnie się wesprzeć.

Nikt nie musi być sam w okresie Świąt. Na portalu GrupaWsparcia.pl można znaleźć formę wsparcia adekwatną do oczekiwań i realizowania wybranych celów, które być może od wielu lat są odkładane na później.

Grupa wsparcia w święta
Źródło: Grupa Wsparcia

Czym jest portal grupawsparcia.pl?

Portal grupawsparcia.pl jest pierwszą w Polsce anonimową i bezpłatną platformą wsparcia online, z której pomocy może skorzystać każdy. GrupaWsparcia.pl oferuje użytkownikom różnorodne formy wsparcia, są wśród nich: wsparcie psychologa na czacie prywatnym i ogólnym, wsparcie innych użytkowników na czacie prywatnym i ogólnym oraz bezpłatne konsultacje psychologiczne/psychoterapeutyczne online i cykliczne spotkania dla użytkowników prowadzone przez psychologa.

Dzięki takiej różnorodności każda osoba może bez trudności znaleźć i skorzystać z pomocy dopasowanej do swoich aktualnych potrzeb i oczekiwań. Obecnie portal liczy ponad 6500 zarejestrowanych użytkowników i grono to stale się powiększa. W różnorodnych grupach tematycznych panuje przyjazna atmosfera. Można liczyć na wzajemną pomoc, wsparcie, wysłuchanie, podsunięcie propozycji z rozwiązaniem danego problemu. To wszystko jest niezwykle ważne w życiu, a szczególnie nabiera jeszcze większej wagi w trudniejszych momentach, takich jak święta Bożego Narodzenia.


Źródło: Informacja prasowa GrupaWsparcia.pl

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF