...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Wiosenna ramówka Telewizji WP

Wiosną w Telewizji WP pojawią się znani i lubiani „Policjanci z sąsiedztwa”, obfitujący we wnętrzarskie inspiracje „Nowy aranż z Olą Ziarek”, a także pełen humoru i ironii 13. sezon „Mistrzów Kabaretu”. Nie zabraknie również wiosennego powiewu świeżości. Na widzów czekają smakowite wyprawy z Philem Rosenthalem, a także kolejny sezon serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”.

W 5. sezonie serialu dokumentalnego: „Policjanci z sąsiedztwa”, jego ekipa wybierze się na Podlasie, do Moniek, gdzie spotka dwóch nowych policjantów – Konrada i Łukasza, emanujących niezwykle pozytywną energią. Za to w Kutnie,  pierwszy raz w historii programu, widzowie poznają trzyosobowy patrol – Damiana, Marcina oraz Negata – psa policyjnego. Emisja od środy do piątku o 20:05.

W marcu, na antenie Telewizji WP, zadebiutuje 3. sezon programu „Nowy aranż z Olą Ziarek”. Ola i Marcin „Nosek” Kumański zawitają m.in. do Warszawy, Grodziska Mazowieckiego czy Zgorzały, gdzie wraz z ekipą remontową przeprowadzą metamorfozy salonów, pokoju nastolatki, łazienki czy pokoju dla kilkumiesięcznego chłopca. Program zachęca widzów do własnoręcznego wykonywania remontów, więc i tym razem Ola zasypie ich pomysłami i inspiracjami aranżacyjnymi, poradami dotyczącymi malowania, odnawiania mebli, kładzenia tapet czy ozdabiania ścian, a projekty z pewnością nie będą wymagały zbytniego nadwyrężenia portfela. Emisja programu od 10 marca, w każdą niedzielę o 12:50.

Od 12 marca, premierowo na antenie Telewizji WP, widzowie będą mogli oglądać 4. sezon serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”. Zespół specjalistów z laboratorium kryminalistycznego poszukuje dowodów zbrodni podczas rozwiązywania morderstw występujących w mieście. 4 sezon serialu zdobył 6 nagród Emmy, 13 innych nagród oraz 89 nominacji branżowych. Emisja od wtorku do czwartku o 21:05.

Kolejna nowość w ramówce Telewizji WP, czyli program „Kulinarne eskapady Phila”, zaprosi widzów do wzięcia udziału w zabawnej, niezapomnianej wyprawie, która pokaże jedzenie i osobowości z międzynarodowej sceny kulinarnej. Widzowie będą podróżować z Philem od Hongkongu po Barcelonę, od Paryża po Tokio, od restauracji z trzema gwiazdkami Michelin we włoskim pałacu po piekarnię we wschodnim Los Angeles, gdzie szkoli się dawnych członków gangów. Emisja w soboty o 19:00.

W kwietniu, widzów Telewizji WP powita nowy, 13. sezon programu rozrywkowego „Mistrzowie Kabaretu”. Premierowe skecze, monologi i piosenki pokażą znani i lubiani artyści. Kabaret „Czesuaf” wystąpi z gościnnym udziałem Jerzego Kryszaka. Satyryk, oprócz aktualnych monologów, zaśpiewa piosenkę „Kraju mój”, która może okazać się hitem na miarę „Szczęśliwej Polski już czas”. Rozśmieszać widzów do łez będą także „Zdolni i Skromni” w składzie z Andrzejem Kozłowskim (laureatem programu „Twoja twarz brzmi znajomo”), Olgą Łasak, Łukaszem Zaczkiem i Eweliną Wojtak. Z kolei kabaret „Chyba”, prócz świetnych skeczy, pokaże również premierową parodię Piaska.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 69) i Cyfrowy Polsat (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25) oraz w Pilot WP.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF