...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zofia Bugajna-Kasdepke na czele zarządu SEC Newgate CEE

Założycielka i dotychczasowa wiceprezeska SEC Newgate CEE objęła funkcję prezeski zarządu. Zastąpiła w tej roli Sebastiana Hejnowskiego, który awansował do struktur globalnych Grupy SEC Newgate.

Zofia Bugajna-Kasdepke agencję SEC Newgate CEE rozwija od 2021 roku. Firma znalazła się
w gronie najszybciej rosnących agencji PR w Polsce (53% wzrost rok do roku – Ranking PR Check 2022 magazynu PRESS).  W 2023 roku firma połączyła się z dawną Martis Consulting, tworząc blisko 50 osobowy zespół. Dziś jest jedną z największych agencji w regionie CEE i realizuje projekty między innymi dla TVN Warner Bros. Discovery, Nestle, Skanska Residential Development, Mennica Polska, Strabag, Metinvest, LeasePlan, Nielsen, PFR TFI, Global Empowerment Mission (GEM).

Dotychczasowy prezes, Sebastian Hejnowski, pozostaje w zarządzie SEC Newgate CEE. Nadal będzie doradzał kluczowym klientom agencji, łącząc pracę konsultanta w wybranych projektach z nowymi obowiązkami szefa regionu East EMEA. W regionie zajmuje się między innymi akwizycjami. SEC Newgate przejęła ostatnio agencję V+O, która zatrudnia 180 osób w biurach w Grecji, Albanii, Bułgarii, Cyprze, Macedonii, Rumunii oraz Serbii.

Dziś Grupa SEC Newgate znajduje się na dwudziestym pierwszym miejscu największych grup komunikacyjnych na świecie (rankingi PRovoke 2023 Top 250), w zaledwie rok awansując
o dziewięć pozycji w górę. W listopadzie 2023 roku SEC Newgate została uznana za najlepszą globalnie agencję w zakresie komunikacji korporacyjnej i PA: PRovoke Media nagrodził Grupę SEC Newgate tytuł „Global Public Affairs/Corporate Communications Agency of the Year”. Przyznając to prestiżowe wyróżnienie brano pod uwagę także kampanie i projekty z Polski.

O Zofii Bugajnej-Kasdepke:

Nowa prezeska SEC Newgate CEE to strateżka i menedżerka z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze komunikacji i marketingu. Przez 10 lat pracowała w Publicis Groupe, jej doświadczenie zawodowe to także praca dla globalnych agencji sieciowych Edelman i Havas.  Zdobyła wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, jest jurorką na międzynarodowych festiwalach kreatywnych i biznesowych, od Emiratów Arabskich przez Francję po praktycznie wszystkie ważne konkursy w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Od 2017 roku należy do grona Rady Ekspertów Ośrodka Dialogu i Analiz THINKTANK. Jest doradczynią strategiczną Fundacji Liderek Biznesu. Prowadzi autorskie zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim, wykładała także na Uniwersytecie SWPS i Uczelni Łazarskiego. Dyrektorka Programowa PR Masterclasses World Communication Forum w Davos. W 2022 roku znalazła się w gronie „Kobiet wartych obserwowania” magazynu Forbes Women.

O SEC Newgate CEE:

SEC Newgate CEE to firma doradztwa strategicznego, specjalizująca się w obszarze Corporate
& Public Affairs.  Dziś jest jedną z największych agencji PR/PA w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz częścią globalnej społeczności, na którą składa się ponad 1400 specjalistów, pracujących w 60 biurach na 5 kontynentach. Warszawskie biuro jest hubem na Europę Środkowo-Wschodnią. W marcu 2023 roku Agencja przejęła SEC Newgate Polska (dawne Martis Consulting), firmę działającą na polskim rynku od ponad 20 lat.

SEC Newagte CEE zajmuje się tworzeniem strategii komunikacji i strategii marketingowych, business intelligence oraz lobbingiem. Specjalnością agencji jest zarządzanie sprawami trudnymi oraz doradztwo kryzysowe.  Istotnym wyróżnikiem SEC Newgate CEE jest rozwinięta ekspertyza
w obszarze doradztwa ESG, włączając w to doradztwo, tworzenie strategii, prowadzenie projektów oraz raportowanie zintegrowane.  SEC Newgate CEE, z blisko 50 konsultantami, jest jedną z największych agencji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. 60% zespołu to osoby z dużym doświadczeniem w branży (15 lat+), potwierdzonym zawodowymi sukcesami i różnorodnością zrealizowanych kampanii.  Firma należy do Grupy SEC Newgate, wg magazynu PRovoke jednej z TOP25 globalnych grup komunikacyjnych na świecie (obecnie 21. miejsce w rankingu, awans o 9 pozycji w stosunku do ubiegłego roku). Magazyn PRWeek zaliczył SEC Newgate do grona TOP3 FAST MOVERS w Europie.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF