...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Wygraj 10 000 złotych na spełnianie marzeń pracowników Twojej firmy! [BRIEF PATRONUJE]

radosc w pracy Katalog Marzen konkurs

Chciałbyś wyróżnić najlepszych pracowników niecodziennym prezentem? Tworzysz projekt wsparcia sprzedaży i potrzebujesz pomysłu na atrakcyjne nagrody? A może po prostu uwielbiasz swój zespół i chcesz docenić tworzących go ludzi niezapomnianą integracją? Zamiast kolejnych gadżetów podaruj im niezapomniane przeżycia! My za nie zapłacimy. Zgłoś firmę w konkursie #Radośćwpracy! Joanna Zubik-Borucka, CEO i założycielka KatalogMarzeń.pl jest laureatką 10. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Wygraj spełnione marzenia

Katalog Marzeń powstał z pasji do spełniania marzeń. Ten cel przyświeca nam nieustannie od ponad 11 lat obecności na rynku – działamy, by spełniać marzenia Twoje i Twoich bliskich. Nasze motto to Być, nie mieć. Dlatego w serwisie znajdziesz vouchery na przeżycia. Nasza oferta to zbiór atrakcji, które pozwalają obdarowanym spełniać najskrytsze marzenia. Teraz możesz spełniać je z kolegami z pracy! Co trzeba zrobić? Wystarczy zgłosić firmę w naszym konkursie.

Zadanie konkursowe

Wybierz dowolne vouchery na przeżycia z Katalogu Marzeń i pomyśl, jak możesz wykorzystać je w Twojej organizacji. Nie ogranicza Cię żadna kwota! Puść wodze wyobraźni. Opisz, nagraj, przedstaw swój pomysł na zdjęciu czy prezentacji – wszystkie formy są dozwolone – i prześlij do nas swoje zgłoszenie.

ZGŁOŚ SWOJĄ FIRMĘ!

Konkurs #Radośćwpracy – nagrody

Najlepsze zgłoszenie otrzyma 10 000 złotych do wydania na dowolne vouchery z Katalogu Marzeń. To jeszcze nie koniec! Zgłaszający, którego pomysł otrzyma nagrodę główną, dostanie Gift Voucher 500 złotych na prywatne marzenie! Na dwie firmy czekają również specjalnie wyróżnienia kwotowe.

Na co można wykorzystać wygraną?

10 000 złotych w naszym serwisie to na przykład 6 lotów balonem dla grupy 24 osób, 10 weekendów SPA dla dwojga, 70 voucherów na sushi z dostawą do domu, wyprawa off-road dla 133 pracowników, 15 skoków ze spadochronem, ponad 600 sesji w grocie solnej, masaże, atrakcje rodzinne, romantyczne kolacje lub ponad 6000 innych możliwości! Sami wybierzecie, na co chcecie przeznaczyć nagrodę.

Kto może zawalczyć o 10 000 dla swojej firmy?

Każdy! Przyjmujemy zgłoszenia od małych i dużych firm. Liczy się pomysłowość i adekwatność projektu do założonych celów biznesowych. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie konkursu.

To jak, gotowi na spełnianie marzeń?


Źródło: Katalog Marzeń 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF