...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

XV Festiwal BOSS

boss

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club, największa studencka organizacja promującą przedsiębiorczość w Polsce, ma przyjemność zaprosić na XV Festiwal BOSS - wydarzenie biznesowo-edukacyjne, współorganizowane z Samorządem Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Istotą Festiwalu BOSS są inspirujące spotkania, szkolenia, warsztaty, debaty oraz panele dyskusyjne prowadzone przez osoby, które osiągnęły znaczący sukces zawodowy w dziedzinie biznesu. W latach poprzednich zapraszano takich prelegentów jak m.in. Pan Zbigniew Niemczycki, Pan Roman Kluska czy Pan Andrzej Blikle. To już XV edycja Festiwalu BOSS, która odbywa się w 11 miastach Polski na przełomie marca i kwietnia. Jest to jedyny festiwal biznesowy realizowany w Polsce na tak szeroką skalę.

Tegoroczna XV edycja w regionie Warszawa odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego. Szczegóły dotyczące poszczególnych prelekcji są dostępne na fanpage’u Studenckiego Forum Business Centre Club Region Warszawa oraz na stronie wydarzenia – Festiwal BOSS Warszawa.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF