...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Z okazji Dnia Matki Spotify prezentuje najczęściej słuchane mamy wokalistki

Dzień Matki Spotify

Dzień Matki to czas, w którym warto zwrócić uwagę na to, jak wiele siły i energii wymaga łączenie macierzyństwa z życiem zawodowym, pasjami oraz obowiązkami. W tym specjalnym dniu Spotify prezentuje listę najczęściej słuchanych przez Polaków artystek, które łączą wychowanie dzieci z karierą na globalną skalę.

Liderką rankingu została Sia, mama dwóch adoptowanych chłopców. Tuż za nią lokuje się Katy Perry, mama urodzonej pod koniec lata zeszłego roku Daisy Dove Bloom. Trzecie miejsce zajęła natomiast Cardi B, mama Kulture Kiari Cephus, która w lipcu będzie świętować swoje trzecie urodziny. Wysokie pozycje w rankingu najpopularniejszych mam ze świata muzyki przypadają także Beyoncé, Nicki Minaj i Britney Spears, a zamyka go Adele.
Najczęściej słuchane Mamy na Spotify przez Polaków:
 1. Sia
 2. Katy Perry
 3. Cardi B
 4. Beyoncé
 5. Nicki Minaj
 6. Britney Spears
 7. Melanie Martinez
 8. Shakira
 9. RAYE
 10. Adele
Na polskiej scenie muzycznej najchętniej słuchane mamy to:
 1. Kayah
 2. Sylwia Grzeszczak
 3. Bajm (Beata Kozidrak)
 4. Magda Umer
 5. Ania Dąbrowska
Dzień Matki to doskonała okazja, aby docenić kobiety, które spodziewają się dziecka w najbliższym czasie. Jedną z przyszłych mam super gwiazd jest Halsey, amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, która oczekuje swojego pierwszego dziecka jeszcze tej wiosny.
Z okazji Dnia Matki, możesz podarować swojej mamie samodzielnie skomponowaną i spersonalizowaną playlistę na Spotify. Jeśli sam nie zdążysz jej przygotować, skorzystaj z dedykowanej playlisty Mother’s Day Love, stworzonej przez Spotify specjalnie na tę okazję.

Źródło: Spotify

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF