...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Złote Spinacze 2021 – zgłoś projekt! [BRIEF PATRONUJE]

ZS2021_zglos_projekt

Już po raz dziewiętnasty w ramach największego konkursu PR w Polsce - Złote Spinacze, organizowanego przez Związek Firm Public Relations, wyłonione zostaną najlepsze kampanie public relations. Zgłoszenia można przesyłać do 9 września 2021 r.

Do konkursu mogą być zgłaszane kampanie i projekty zrealizowane na obszarze Polski przez: agencje PR, firmy/korporacje, osoby prawne, instytucje państwowe i samorządowe, szkoły, uczelnie, NGO, a także samodzielnych specjalistów.

W tym roku konkurs rozgrywany jest w 35 kategoriach (20 głównych, 12 sektorowych i trzech specjalnych), których definicje znajdują się na stronie www.zlotespinacze.pl. Zgodnie z postanowieniami regulaminu, każdy projekt musi zostać zgłoszony przynajmniej do jednej kategorii głównej.

Projekty można zgłaszać w trzech terminach poprzez platformę online. Pierwszy termin zgłoszeń trwa do 9 sierpnia, drugi do 2 września, a ostateczny termin przesyłania zgłoszeń upłynie 9 września br.

Nadesłane projekty oceni jury złożone z ekspertów z branży public relations, przedstawicieli świata biznesu, organizacji pozarządowych, a także mediów i środowiska akademickiego. Partnerem merytorycznym Złotych Spinaczy już po raz trzeci została firma Deloitte, a jej przedstawiciele czuwać będą nad zgodnością prac jury z  regulaminem oraz zweryfikują wyniki przeprowadzanych głosowań.

W konkursie Złote Spinacze niezmiennie od 2003 roku wyłaniane są projekty public relations cechujące się największą kreatywnością, skutecznością i rzetelnością. Celem konkursu jest promocja najwyższych standardów w branży PR, a także edukacja środowiska biznesowego na temat znaczenia public relations w działaniach firm i instytucji.

Zwycięzców i laureatów poznamy podczas gali, która odbędzie się 3 grudnia br.

Wszystkie aktualności, regulamin oraz wzór formularza zgłoszeniowego dostępne są na stronie: www.zlotespinacze.pl.

Partner merytoryczny konkursu: Deloitte.

Partnerzy: BRIEF, WirtualneMedia, PR Manager, Conrego, Newseria, ThinkTank, Piloci Studio,  Sotrender, Pro4Media.


Źródło: ZFPR

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF