...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

PUBG Mobile ogłasza pulę naród w wysokości 6 milionów dolarów, na Globalne Mistrzostwa PUBG Mobile 2021

PUBG_Moblie

PUBG Mobile i Gamers without Borders z przyjemnością informują, że Valdus Esports i Alpha 7 Esports zostały zwycięzcami PUBG MOBILE World Invitational 2021 (PMWI - PUBG Mobile World Invitational). Po czterech dniach ekscytujących meczów, w których najlepsze drużyny z całego świata walczyły o pulę charytatywną w wysokości 3 mln USD, Alpha 7 Esports i Valdus Esports zostały odpowiednio mistrzami PMWI West i PMWI East. Ostatniego dnia PMWI 2021 PUBG Mobile ogłosiło również szczegóły PUBG Mobile Global Championship 2021, które rozpoczną się w listopadzie z łączną pulą nagród w wysokości 6 mln USD.

PMWI 2021 zapewniło fanom PUBG Mobile ekscytujące mecze na PMWI East i PMWI West. W PMWI West Alpha 7 Esports pokazali, dlaczego zostali mistrzami z 251 punktami i 119 punktami zabicia. Na drugim miejscu uplasowała się Konina Power z 227 punktami, a na trzecim Next Rüya Gaming z 213 punktami. W PMWI East rywalizacja była równie zacięta, a zwycięzcy Valdus Esports zdobyli łącznie 287 punktów, a Natus Vincere i D’XAVIER zajęli drugie i trzecie miejsce z 224 i 186 punktami. Zespoły z każdego oddziału będą mogły wybierać spośród wielu organizacji pomocy humanitarnej, aby otrzymać swój udział w puli charytatywnej z 1,5 mln USD podzielonych między każdy oddział.

PUBG Mobile Global Championship 2021 będzie kolejnym globalnym wydarzeniem w kalendarzu esportowym PUBG Moblie. Oficjalnie ogłoszono, że turniej rozpocznie się etapem ligi w listopadzie, a finały nastąpią w styczniu 2022 roku. PMGC 2021 to szczytowe zawody esportu PUBG Mobile program i najbardziej prestiżowy turniej roku. Uczestnikami PMGC 2021 są najlepsze światowe drużyny z PUBG Mobile Pro League (PMPL) i Mistrzostw Regionalnych. Cała pula nagród dla PMGC wyniesie 6 mln USD, czyli trzy razy więcej niż PMGC 2020.
Gratulacje Valdus Esports i Alpha 7 Esports! Jestem bardzo dumny, widząc kolejne globalne wydarzenie esportowe PUBG MOBILE, które zakończyło się sukcesem dzięki meczom wypełnionymi akcjami. Zaszczytem było również współpracować z Gamers Without Borders, aby zorganizować naprawdę wyjątkowy turniej i zjednoczyć się z naszymi graczami w słusznej sprawie. Jestem teraz podekscytowany, że mogę zwrócić naszą uwagę na PUBG Mobile Global Championship 2021, który będzie naszym największym jak dotąd turniejem, obiecującym coś naprawdę wyjątkowego dla naszych graczy, partnerów i fanów.
  James Yang, dyrektor PUBG Mobile Global Esports
OnePlus został mianowany oficjalnym partnerem PMWI 2021 w zakresie smartfonów. OnePlus to wiodąca globalna firma zajmująca się technologiami mobilnymi, której najnowsze smartfony premium, OnePlus 9 i 9 Pro, zapewniają flagowe wrażenia z gier mobilnych. Nimo TV, wiodąca globalna platforma do strumieniowania gier na żywo, z dumą jest partnerem medialnym PMWI 2021.

Źródło: PUBG Mobile

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF