...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zmiany w Fortnite

Fortnite FNCS

Epic Games poinformowało o zmianach na scenie profesjonalnych rozgrywek w roku 2022.

Fortnite powróci w przyszłym roku do eventów z udziałem publiczności. Epic Games szuka obecnie realizatorów mogących zająć się przyszłorocznymi przedsięwzięciami. Firma chce zadbać o jak największe bezpieczeństwo fanów z uwagi na panujące ograniczenie i przyjęte wytyczne.

W Fortnite na zawita nowy format i turnieje FNCS. Oznacza to tyle, że model turniejowy Fornite zbliży się do tego obecnego w CS:GO. Drużyny na podstawie swoich wyników będą zbierać punkty, które zakwalifikują je do najważniejszych rozgrywek. Mimo tego, że Epic Games nie podzieliło się informacjami dotyczącymi Mistrzostw Świata w 2022 roku, można założyć, że turniej tego rodzaju się odbędzie. Możliwe, że w nieco innej formie. Eventy FNCS będą przeznaczone dla duetów, które już dawno nie gościły na scenie profesjonalnej

System rozgrywek w turniejach Cash Cups pozwala wziąć udział każdemu zawodnikowi, który tylko zechce. W 2022 Epic Games planuje rozwijać ten projekt i pozwolić graczom na rozegranie turniejów wewnątrz własnej dywizji, aby móc rywalizować z zawodnikami na podobnym poziomie.

Adam Daniluk