...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Lexus uhonorował zwycięzców na The Esports Awards

Esports Awards

20 listopada odbyła się gala The Esports Awards. Gala tworzona przez firmę Lexus uhonorowała marki i osoby z branży e-sportowej.

Najbardziej prestiżowa noc w kalendarzu e-sportu odbyła się 20 listopada. Gala Lexusa miała miejsce w Arlingtone, w Teksasie. Jako idealne tło do uczczenia i uhonorowania osiągnięć z 2021 r. Esports Awards gościły jedne z największych marek i wpływowych osób z branży e-sportowej. W ceremonii, w której oddano rekordową liczbę 10 milionów głosów, przyznano łącznie 22 nagrody.

Prowadzącymi galę byli Eefje „sjokz” Depoortere, James „Dash” Patterson, Alex „Goldenboy” Mendez, Soe Gschwind, Nyvi Estephan i Thom „F.” Badinger. Specjalnymi wydarzeniami podczas gali było zaprezentowanie przez Lexusa samochodu zaprojektowanego przez graczy i dla graczy oraz cyfrowe występy menedżera Liverpoolu Jurgena Kloppa, DJ-a Steve’a Aokiego i piosenkarza Luke’a Combsa.

Wśród największych zwycięzców tego wieczoru był Riot Games, zgarniając nagrody zarówno dla Transmisji E-sportowej / Zespołu Producyjnego Roku, jak i Wydawcy E-sportowego Roku.  100 Thieves zostało ogłoszone zwycięzcami zarówno w kategorii Odzież Esportowa Roku, jak i Organizacji Esportowej Roku. Graczem E-sportowym Roku został Oleksandr „s1mple” Kostyliev, niedawny zwycięzca PGL CS:GO Major.

Adam Daniluk