...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zostań wolontariuszem na ORLEN Warsaw Marathon – rekrutacja otwarta!

Dołącz do największego wydarzenia biegowego w Polsce, które 14 kwietnia pojawi się na ulicach Warszawy.

Wolontariat przy ORLEN Warsaw Marathon to doskonała okazja, żeby zapoznać się ze specyfiką pracy przy tak dużym wydarzeniu sportowym. Narodowe Święto Biegania od 2013r. przyciąga tysiące uczestników, którzy przemierzają szybką i płaską trasę malowniczej stolicy Polski. Dwa biegi (maraton i bieg OSHEE 10km) z jednoczesnym startem, kilkanaście punktów odżywczych oraz punkty kibicowania – to prawdziwa szkoła umiejętności pracy zespołowej i planowania. Dla każdego biorącego udział w organizacji tego wydarzenia to także okazja, żeby poznać nowych, ciekawych ludzi.
Praca wolontariuszy jest niesamowicie doceniana zarówno przez organizatorów, jak i zawodników. Przykładowe obszary, jakimi może zajmować się wolontariusz obejmują: biuro zawodów, obsługę miasteczka biegaczy, wsparcie przygotowań, strefy startu i mety. Chcesz zostać częścią ORLEN Warsaw Marathon 2019? Nic prostszego! Wypełnij wniosek on-line dostępny na stronie www.orlenmarathon.pl.
Narodowe Święto Biegania to jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce, dlatego przewidziana jest współpraca z około 1800 wolontariuszami. Każdy z nich otrzyma certyfikat uczestnictwa, ubezpieczenie NNW i pełne wyżywienie.

Nowoczesny gracz na rynku paliw i energetyki, największa firma w EŚW notowana w światowych zestawieniach Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP100. Dysponuje zintegrowanymi aktywami zdolnymi do przerobu ponad 35 mln ton ropy rocznie, a sprzedaż detaliczna prowadzi poprzez największą w regionie EŚW sieć blisko 2800 stacji paliw. PKN ORLEN jest również największym przemysłowym producentem energii elektrycznej o mocach na poziomie 1,9 GWe, zaś w obszarze wydobycia dysponuje własną bazą zasobów ropy i gazu (2P) w Polsce i Kanadzie, które na koniec 2017 r. wyniosły 153 mln boe.

PKN ORLEN