...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie: Sopot-Gdańsk-Gdynia

50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie: Sopot-Gdańsk- Gdynia

29 stycznia 2018 została uroczyście zainaugurowana 8. edycja 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie.  Podczas uroczystości inauguracyjnej na 38 piętrze warszawskiego The Spire zebrało się ponad stu  znakomitych gości: osobistości biznesu, członków kapituły, managerów najwyższego szczebla,   zwycięzców poprzednich edycji. Inauguracja była transmitowana on-line, pojawili się patroni medialni,  dzięki którym relacja szeroko obiegła świat, m.in. za pośrednictwem serii wywiadów TVN BiS. Uroczysta  gala wyłaniająca tegorocznych zwycięzców odbędzie się z początkiem czerwca.

Pomiędzy inauguracją a galą planujemy road show po Polsce. Wydarzenia mają na celu spotkanie się  środowisk regionalnych z reprezentantami korporacji. Zaprezentujemy najbardziej spektakularne efekty   współpracy dużych firm z kreatywnymi biznesami oraz start-up’ami. Będzie to też okazja do spotkania   młodych przedsiębiorczych z doświadczonymi managerami dużych organizacji.   Pierwsze tego typu spotkanie odbędzie się w Sopocie 6 marca.

Program:

  • 16:00-16.15 – Grzegorz Kiszluk o 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie
  • 16:15-16.25 – Zatoka Sztuki – prezentacja najważniejszych wydarzeń
  • 16:25-17.00 –  Wystąpienie „Jak TVN Media może wspierać młode firmy”
  • 17:00-17:45 – Prezentacja współpracy i jej efektów pomiędzy Orange a Wandlee
    Wystąpienie Pani Joanna Bruździak-Maleszewska, Kierownik Wydziału  Centrum Badawczo-Rozwojowego Orange oraz Igora Sawczuka z  Wandlee. Rozwiązanie Wandlee, czyli chatbot obsługujący klientów w kanale Messenger,   zostało wdrożone w kontakcie z Orange Polska i Nju Mobile
  • 17:45 – Networking

 

Partnerzy i media

patroni partnerzy

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF