...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Fog Production z walentynkowym formatem video dla Red Bull Polska

redbull

„Serca nie oszukasz?” to nowy format video zrealizowany specjalnie z okazji dnia zakochanych. Zaproszeni do niego zostali młodzi, odnoszący sukcesy sportowcy, którzy podłączeni do wykrywacza kłamstw, odpowiadali na dociekliwe pytania dotyczące ich życia sercowego.

„Serca nie oszukasz?” to nowy rozrywkowy format video, będący wynikiem współpracy Red Bull  Polska i domu produkcyjnego Fog Production. Wyszedł on naprzeciw zapotrzebowaniu na atrakcyjny, oryginalny content powiązany jednocześnie z okresem Walentynek, jak i wykorzystujący wizerunki młodych, odnoszących sukcesy sportowców związanych z marką.

W ramach serii stworzone zostały cztery filmy, na których zobaczymy zawodników wspieranych przez firmę Red Bull: wspinacza Marcina Dzieńskiego, lekkoatletkę Joannę Jóźwik oraz żużlowców Macieja Janowskiego i Piotra Pawlickiego. Każdy z nich, po podłączeniu do rzekomego wykrywacza kłamstw, odpowiedział na serię przewrotnych i dociekliwych pytań, których celem było odkrycie pikantnych szczegółów z ich życia sercowego. „Dodatkowych emocji dodawał fakt, że zawodnicy nie wiedzieli czy wykrywacz kłamstw jest prawdziwy czy nie. Dzięki temu udało nam się uchwycić autentyczne emocje, które towarzyszyły uczestnikom nietypowego quizu.” – dodaje Kuba Kaliciński, pomysłodawca i reżyser spotów.

W przypadku, w którym pytanie okazywało się zbyt kontrowersyjne, zawodnicy mogli skorzystać z koła ratunkowego w postaci puszki Red Bulla, która pozwalała na zachowanie sekretu dla siebie. Umiejscowienie produktu jako jednego z elementów quizu sprawiło, że pojawił się on tam w sposób wiarygodny i naturalny.
Konwencja pikantnego quizu przyniosła w efekcie lekki i dowcipny content, ukazujący nieznane na co dzień oblicze sportowców. Warto zobaczyć, jak poradzili sobie z nowym, nietypowym wyzwaniem, które z okazji Walentynek postawił przed nimi Red Bull.

Filmy dostępne są pod linkami:

Za koncept kreatywny oraz produkcję video odpowiedzialny jest Fog Production – lokalny, niezależny dom produkcyjny posiadający wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze postprodukcyjne: studio montażowe oraz pipeline 4 HDR.

„Serca nie oszukasz?” jest już piątą produkcją Fog Production dla Red Bull Polska. Wśród poprzednich produkcji na uwagę zasługuje video prezentujące akrobacje drifterskie Kuby Przygońskiego oraz Felixa Baumgartnera, które zdobyło ogromną popularność, osiągając ponad milion wyświetleń w serwisie YouTube.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF