...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

6 edycja największej, charytatywnej sztafety biznesowej w Polsce – Poland Business Run, zbliża się wielkimi krokami

Już z początkiem września blisko 20 000 biegaczy z 8 polskich miast, pobiegnie dla tych, którzy biec nie mogą.

Misją Fundacji Poland Business Run jest kompleksowa oraz profesjonalna pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządu ruchu, wsparcie w ich aktywizacji, niwelowanie barier społecznych a także pomoc osobom zagrożonym amputacją. Fundacja upowszechnia wiedzę na temat niepełnosprawności narządów ruchu oraz stara się wpłynąć na zmianę postrzegania osób z wyżej wymienionymi problemami. Misję tą Fundacja realizuje poprzez prowadzenie projektów o charakterze społecznym oraz charytatywnym, z których najbardziej znanym przykładem jest charytatywny bieg sztafetowy Poland Business Run. Dzięki niemu, na przestrzeni lat, pomogliśmy już 139 osobom. W sztafecie Poland Business Run mogą wziąć udział wszystkie osoby, które zgłoszą 5-osobową drużynę. Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.  W Krakowie, Poznaniu i Katowicach miejsca rozeszły się w mgnieniu oka, natomiast wciąż można stanąć na starcie i wybiegać protezy i rehabilitacje dla osób po amputacjach w Warszawie, Lublinie, Wrocławiu i Gdańsku i Łodzi. Dla zawodników przygotowano pakiety startowe, koszulki, odpowiednio zbilansowany posiłek, a także pamiątkowe medale. Przed biegiem, jak co roku,  zostanie przeprowadzona wspólna rozgrzewka.

Chciałbyś pomóc naszym beneficjentom, ale nie biegasz? Mamy na to sposób! Akcja Pomagam Bardziej, która  towarzyszy nam od samego początku, jest skierowana do osób, które nie mogą, bądź też nie lubią biegać. Dzięki niej, jesteśmy w stanie zgromadzić jeszcze więcej środków finansowych, które następnie są przeznaczone na pomoc dla kolejnych beneficjentów biegu. W ramach akcji, jeszcze przez miesiąc, możecie wpłacać pieniądze na swoją ulubioną drużynę, startującą w danym mieście. Ta, która zgromadzi najwięcej pieniędzy, otrzyma Żółtą Koszulkę Lidera, zaprojektowaną w tym roku przez znanego projektanta mody Łukasza Jemioła.

W tej edycji wsparcia Fundacji udzielają nie tylko przedsiębiorstwa, ale też znani aktorzy i ludzie ze świata biznesu. W tym roku ambasadorami biegu są: Julia Kamińska, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Sonik, Mateusz Janicki, Antoni Królikowski oraz Aleksander Doba, Mateusz Kusznierewicz, Rafał Wilk, Ada Pałka oraz Jan Ciepiela.

Do zobaczenia 3 września na starcie!

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF