...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Avis rozwija sieć kiosków samoobsługowych w Europie. Praktyczne urządzenie do odbierania kluczyków daje pełną kontrolę nad procesem wynajmu

Nowe kioski samoobsługowe przyspieszają proces odbioru wypożyczonego samochodu, dzięki czemu klienci mogą szybciej wyruszyć w drogę.

Avis, globalny dostawca rozwiązań w zakresie mobilności, uruchomił kolejne kioski samoobsługowe w Europie. Połączenie technologii i wydajności umożliwia klientom Avis szybkie i bezpieczne odebranie kluczyków do wynajmowanego samochodu z samoobsługowego kiosku w zaledwie 30 sekund od zeskanowania QR kodu. Nowe punkty samoobsługowe są już dostępne w kolejnych miejscach w Europie, w tym w Berlinie, Brukseli, Kopenhadze, Paryżu, Rzymie i wielu innych.

Nowa metoda samoobsługi za pośrednictwem kiosków jest zintegrowana z aplikacją Avis i umożliwia płynne przejście od etapu rezerwacji do odbioru kluczyków, bez konieczności wypełniania papierowych dokumentów. Po dokonaniu rezerwacji, klienci przed wybraniem pojazdu szybko i łatwo weryfikują swoją tożsamość za pośrednictwem aplikacji Avis. Następnie otrzymują kod QR, który należy zeskanować w kiosku, aby otrzymać kluczyki do pojazdu.

Jednym z głównych celów jest przyspieszenie procesu wynajmu dla klientów. Firma dostrzegła kluczową rolę cyfryzacji w branży i obecnie rozszerza swoją wieloaspektową ofertę o nowe kioski samoobsługowe. Dzięki innowacyjnej technologii oferują one elastyczność i wydajność podczas odbioru wypożyczonych samochodów i są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Od momentu wprowadzenia kiosków samoobsługowych zaobserwowano wzrost zadowolenia klientów w Europie.

Kioski samoobsługowe są zlokalizowane w strategicznie ważnych miejscach dla podróżnych, takich jak lotniska. Pozwalają uniknąć oczekiwania w biurze najmu, przyspieszając proces wypożyczania samochodu. Nowe udogodnienie podkreśla starania Avis na rzecz podnoszenie standardów obsługi klienta dzięki innowacjom.

Usługa jest obecnie oferowana bez dodatkowych opłat uczestnikom Avis Preferred – bezpłatnego programu lojalnościowego Avis. Pełna lista lokalizacji kiosków samoobsługowych jest dostępna na stronie internetowej Avis: https://www.avis.pl/twoj-avis/avis-self-service

***

O Avis

Avis działa od 1946 roku. Jest jedną z najbardziej znanych i największych na świecie marek wypożyczalni samochodów z około 5 500 oddziałami w około 170 krajach. Avis szczyci się długą historią innowacji w branży wynajmu samochodów i jest jedną z czołowych marek pod względem lojalności klientów. Avis należy do Avis Budget Group, Inc., notowanej na NASDAQ, która działa i licencjonuje swoją markę na całym świecie. Oddział Avis w Polsce funkcjonuje od 1991 roku.

Więcej informacji na: www.avis.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF