...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Bartek Szymeczko Content+Publishing Directorem w Hill+Knowlton Strategies

Bartek Szymeczko dołącza do H+K_2

Do Hill and Knowlton Strategies (H+K) dołączył Bartek Szymeczko. Na nowo utworzonym stanowisku Content+Publishing Directora wzmocni kompetencje agencyjne w zakresie strategii komunikacji digital, planowania i produkcji treści oraz pozycjonowania i wsparcia mediowego, wspierając tym samym kampanie PR Klientów agencji w obszarze online. Bartek będzie ściśle współpracował z Warsaw Creative Studio, wewnętrzną komórką kreatywną H+K.

Bartek Szymeczko ma ponad 11 lat doświadczenia zawodowego w obszarze szeroko pojętej komunikacji internetowej. Przed dołączeniem do H+K, przez ponad 6 lat pracował po stronie klienckiej – dla GSK, w europejskim Digital HUBie, w którym wdrażał strategie digital dla wybranych krajów UE oraz dla Samsung Electronics Polska, gdzie kierował zespołem social media, będącym wówczas częścią działu PR firmy. Wcześniej kompetencje rozwijał w agencjach public relations (Havas PR Warsaw) oraz digital (Havas Digital Warsaw), pracując na rzecz firm z różnych sektorów, m.in. AkzoNobel, CEDC, Grupa Żywiec, Orange.

Nowy Content+Publishing Director specjalizuje się w tworzeniu pojemnych kampanii digital, uwzględniających działania online, komunikację w mediach społecznościowych i aktywacje z infuencerami. Ma doświadczenie we współpracy z artystami, liderami opinii i sportowcami. W ramach interdyscyplinarnych zespołów realizował kampanie opiekujących różne cele biznesowe firm, produktów czy usług. Wiele z nich nagrodzono w konkursach wizerunkowych i efektywnościowych w Polsce i za granicą, m.in. podczas AdWeek Arc Awards, Effie, KTR czy na Złotych Spinaczach.

Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.


Źródło: Hill+Knowlton Strategies

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF