...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Bieg dla Ukrainy łączy biegaczy z całej Polski

Bieg dla Ukrainy

Dziś nie wiemy, jak będzie rozwijała się sytuacja na Ukrainie przez najbliższe tygodnie. Jesteśmy jednak pewni, że nasi przyjaciele w dalszym ciągu będą potrzebować realnego wsparcia. Biegiem dla Ukrainy chcemy dołożyć wszelkich starań, aby ludzie tacy jak my, otrzymali niezbędną pomoc.

Osoby aktywne z całej Polski biorą udział w Biegu dla Ukrainy pod oficjalnym patronatem Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH). 26 marca (sobota) stacjonarnie w Twojej miejscowości oraz online w dowolnym miejscu Polski i świata możesz wziąć udział w biegu na ok. 5 km na znak solidarności z Ukrainą.

Wystarczy, że:
1. Wpłacisz dowolną kwotę wpisowego na zbiórkę Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH) – https://www.siepomaga.pl/biegdlaukrainy
2. Wypełnisz formularz zgłoszeniowy do biegu stacjonarnego w Twoim mieście lub online – https://bit.ly/bieg_dla_ukrainy
3. Zachęcisz innych, będziesz obserwować na bieżąco informacje na stronie, fanpage oraz skrzynce mailowej, a 26 marca weźmiesz udział w Biegu dla Ukrainy!

Szczegółowe informacje na biegdlaukrainy.pl


źródło: Bieg dla Ukrainy

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF