...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Blizzard zapowiedział nową grę

blizz new game

Wiadomości o akwizycji Activision-Blizzard przez Microsoft jeszcze nie ucichły, a firma już zdążyła zaserwować kolejną bombę.

Zapowiedź nowej gry nie nastąpiła w typowy sposób dla branży, zamiast trailerów czy gameplay studio ogłosiło jedynie poszukiwania nowych pracowników, którzy mieliby pracować przy produkcji tytułu. Rozgrywka ma dziać się w zupełnie nowym uniwersum, a i gatunek produkcji będzie czymś nowym ze strony Blizzarda. Zadaniem gracza w uniwersum fantasy ma być przeżycie. Ma to być nowy rozdział w historii studia oraz pierwsza gra z gatunku survival.
Studio poszukuje programistów, grafików, projektantów oraz ekspertów od efektów wizualnych.
Na ten moment wiemy jedynie, że gra ukaże się zarówno na komputerach, jak i konsolach. Nie znamy za to ani tytułu, ani daty produkcji.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF